Sayfa 81/103 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Kuşlu sitedeki lavuğun yüzünden ceza yiyeceğiz yine. Adamın bir tweeti 550 bin görüntülenmiş. Atlayan atlayana.

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Kuşlu sitedeki lavuğun yüzünden ceza yiyeceğiz yine. Adamın bir tweeti 550 bin görüntülenmiş. Atlayan atlayana.
    Selamlar,
    Hisse bugün 180 milyon TL hacim yapmış, bu hacim bu hisse için çok mu?
    Hissede yeni sayılırım, bilmediğimden soruyorum

3. garanti satışları devam ediyor...aralıksız nerdeyse hergün satıyorlar.....hisseyi çok baskılıyorlar....

1 kasım ceza aldığımız günden buyana yaklaşık 160000 lot satmışlar...buna rağmen iyi dayanıyoruz satışlar karşılanıyor..

tebden buraya 550000 lot transferi olmuştu hatırlarsanız......bu garantide sıkıntı var neyi hesaplıyor ne planlıyolar acaba....

4. Sosyal medya gazlamaları başladı yine. Yeni gelenlerin temkinli olmasında fayda var.

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sosyal medya gazlamaları başladı yine. Yeni gelenlerin temkinli olmasında fayda var.
    Hoş geldin partisi yaptılar. Çok takipçili hesaplar ne zaman adını ansa Adel baş aşağı geliyor.

6. Ciddi operasyon yiyor tahta. Nefes aldırmıyorlar kalemciye.

7. Tek fiyattayken daha önce gördüğü zirvenin yarısına inmiş tahtada bu hareketleri beklemiyordum açıkçası. Önceden fiyatı şişirilmiş tamam ancak bilanço gayet güzeldi, 65fk üstü görmüş hissenin fk’sı 30 altına gelmiş dolayısıyla hisse fiyatı da daha normalize olmuştu ancak bu hareketleri soru işareti uyandırıyor. Hissedeki tecrübeli arkadaşların yorumu var mıdır?

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Tek fiyattayken daha önce gördüğü zirvenin yarısına inmiş tahtada bu hareketleri beklemiyordum açıkçası. Önceden fiyatı şişirilmiş tamam ancak bilanço gayet güzeldi, 65fk üstü görmüş hissenin fk’sı 30 altına gelmiş dolayısıyla hisse fiyatı da daha normalize olmuştu ancak bu hareketleri soru işareti uyandırıyor. Hissedeki tecrübeli arkadaşların yorumu var mıdır?
    Sn. Majesty23,
    hisse hareketlerine tahtanın hakim gücü yön veriyor. Bu nedenle bu tahtada temel rasyoların pek de önemi yok gibi. Oyuncunun maliyeti çok aşağılarda ve henüz elindekilerinin tamamını satmadı. Belki de uzun bir süre daha tutacak elindekileri. Bunu bilmek mümkün değil. Ama çıktığı yerden düştüğü yere bakarak bu fiyatlardan adel almak ta riskli bir iş. Tepki hareketine oynarsınız o zaman farklı tabi ki. Bu hisse x li sitedeki çok takipçili hesaplardan ne zaman paylaşılsa yukarı bir atak yapıyor ve akabinde aynı yere geri düşüyor. Bu durumda da insan şüpheye düşüyor doğal olarak. Geçmişte yazmıştım belki de adel de operasyon bitti ve mal dağıtım aşamasına hazırlık yapılıyor. Teknikten pek anlamasam da 460 tl üstünde tutunmayı başarabilirse ilerisi için ümitlenilebilir diye düşünüyorum. Hayırlı kazançlar.

Sayfa 81/103 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •