Sayfa 82/103 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 819 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Dokunan yanıyor. Nasıl bir organizasyon kurmuşlarsa ellerinin çok uzun olduğu aşikar. Binlerce takipçisi olan kişilere belli zamanlarda grafik attırtıp gelene geçene malı veriyorlar. Ne diyelim helal olsun adamlara.

2. 800 lerden 400 lere düşmüş adel alınır mı?
    Bilanço da iyi.Bakalim artık.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugün tahta yapıcının karar günü olacak gibi. Ya uçurumdan aşağı atacaklar yada artık yeter diyerek yönü yukarı çevirecekler. Belki de çok takipçili bir hesaptan yukarıyı işaret eden bir grafik bile gelebilir. Fiyat zirvede iken her gün tv de ve sosyal medyada boy gösteren genel müdür de ne hikmetse fiyat baş aşağı gelirken ortalıkta görünmüyor.

4. teb ve garanti bugün yaklaşık 75000 lot toplamış.........devamı gelir inşallah......

şu an teb garanti ve iş takası bugün itibariyle yaklaşık yuzde 59.80 çıktı.....tahtayı canlı izledim bugun ne lotlar yığdılar kademelere 20000 ,10000 lotları gördüm....

bugun taban olmasına müsade etmediler...........hakim güç bunlar anlaşılan o ki ne zaman karar verirlerse hareket olacak....

bu zamana kadar sayamadım artık kaç tane devre kesici yedik..........artık yönetimin bu konuda acil bedelsiz olayını düşünmesi gerek...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Murat Büyükkucak yeni pazarlama direktörü. Efsane adamdır. Agresif satış yeni pazarlar vb. Daha çok işimiz var

6.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Bugün tahta yapıcının karar günü olacak gibi. Ya uçurumdan aşağı atacaklar yada artık yeter diyerek yönü yukarı çevirecekler. Belki de çok takipçili bir hesaptan yukarıyı işaret eden bir grafik bile gelebilir. Fiyat zirvede iken her gün tv de ve sosyal medyada boy gösteren genel müdür de ne hikmetse fiyat baş aşağı gelirken ortalıkta görünmüyor.
    Uçurumdan aşağı atmayı tercih ettiler. Yüksek maliyetle içeride kalanların işi çok daha zorlaştı.

7. hayırlı olsun yıldız pazara girmişiz.......

güzel haber artık büyük fonların radarına gireriz....ancak bu sermaye ile olmaz bedelsiz için sebebimizde var artık.....

8.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Sn. Majesty23,
    hisse hareketlerine tahtanın hakim gücü yön veriyor. Bu nedenle bu tahtada temel rasyoların pek de önemi yok gibi. Oyuncunun maliyeti çok aşağılarda ve henüz elindekilerinin tamamını satmadı. Belki de uzun bir süre daha tutacak elindekileri. Bunu bilmek mümkün değil. Ama çıktığı yerden düştüğü yere bakarak bu fiyatlardan adel almak ta riskli bir iş. Tepki hareketine oynarsınız o zaman farklı tabi ki. Bu hisse x li sitedeki çok takipçili hesaplardan ne zaman paylaşılsa yukarı bir atak yapıyor ve akabinde aynı yere geri düşüyor. Bu durumda da insan şüpheye düşüyor doğal olarak. Geçmişte yazmıştım belki de adel de operasyon bitti ve mal dağıtım aşamasına hazırlık yapılıyor. Teknikten pek anlamasam da 460 tl üstünde tutunmayı başarabilirse ilerisi için ümitlenilebilir diye düşünüyorum. Hayırlı kazançlar.
    Sn. Server,
    Çok teşekkürler açıklamanız için. Açıkçası bir kararsızlık yaşadım ve bir miktarını verdim ancak geri kalanları tutmaya karar verdim. Bilanço çok iyiydi, hisse de oldukça atak bir hisse lot sayısı azlığı da etkilidir tabi. Tavan tavan götürüp 827 tl göstermişler ve sonrasında böyle bir hareket yapmış olması ister istemez güven kaybı yaşatmış. Bir de elinde çok lotu olan Ekan Köse’nin ne yapacağı da düşündürüyor olabilir fakat bir yandan Anadolu Grubu’nun hissesi, ben tutmaya karar verdim şu aşamada. Yıldız pazara girmemiz de bence olumlu haber, inşallah daha iyi yere geliriz.
    Selamlar..

Sayfa 82/103 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •