Sayfa 97/105 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Bugün bofa alım yönünde, bakalım gün sonu nerede kapatacak

2. 1 Yılda 6 Katına Çıkan Hisse

Adel Kalemcilik Tic. ve San. A.Ş. (ADEL) şirketi son bir ayda çok hızlı bir yükseliş göstermiş.

Şirket geçen yıldan bu yana değerinin %486 oranında artırmış.

1 yıl önce 122 TL olan hisse değeri, şu an 664 TL'den işlem görmekte.

Hisse son 6 ayda ise hızını yavaşlatarak yalnızca %10 değerlenmiş.

1 Eylül 2023 tarihi itibariyle düşüşe geçen ADEL son günlerde düşüş performansını toparlamaya başlamış.

Bugün ise %7,47 oranında değer kazanan hissenin tavan yapıp yapmayacağı gün sonunda belli olacak.

Hissenin 6 aylık grafiği:

3. Evet çok pahalanmış. Haklısınız.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Grafiklerden de görüleceği üzere #ADEL geride GAP bırakmamış. 575 lerde boşluk var. Ne yapıp ne edip onuda dolduracak mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    Bugün bofa alım yönünde, bakalım gün sonu nerede kapatacak
    13.03.2024'de yüklü alım yapan bofa, ertesi günde satarak yine bizi yanıltmıyor.

Efferin bofa efferin.

6.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    dinledim konuşmayı....abi bunlar neden kapa bildirilmez ne kadar önemli haberler.....sağdan soldan buluyoruz hayret........birde endonezyadan fabrikayı denetime gelmişler acaba uzak doğu firmasımı....kendi adel çalışanlarıda bilmiyormuş.......gayet ketumlar.........meb ihalesinide alma ihtimalleri yüksekmiş.......haberler çok ama kapta bişey yok.......
    Anadolu holding şirketleri böyle ketum. Ancak yeni genel müdür bunların dışında gibi duruyor. Amerikan girişimciliği olduğu için firmanın borsa ederinin yükselmesi onlar için bir başarı kriteri ve böylede olması lazım... Meblağların kesinlik arz etmemesi sebebiyle paylaşılıyor ancak geleceğe dair çok kuvvetli beklentiler yaratıyor.
    Endonezya konusunu bilmiyorum ancak adel içinde 4...5 farklı kırtasiye segmentinin üretilebildiği yani içinde 4..5 farklı fabrikanın olduğu bir konsept patron zamanında 500 milyon dolar para harcayarak yaptırdı.. Güzel para harcadı
    Sadece üç arsa satışından gelen 150 milyon dolar para buranın inşaatına gitmişti. Ancak yeterli olamadı birde büyük depo kiralanmak zorunda kalınıldı şimdi bu UNICEF ve diğer yurddışı satışlarının devasa boyutlara gelmesiyle ikinci üçüncü depo daha kiralamak zorunda kalacaklar.
    Endonezyalılar belkide en modern tesis olarak inceleme yapmak üzere gelmişlerdir. Yada onlarda 200 ..300 milyon dolarlık sipariş vereceklerdir de ondan neyi nasıl ne kalitede üretildiğini doğru kaliteli mal aldıklarına emin olmak için gelmişlerdir.
    Adele Allah tüm dünya pazarlarında yürü ya kulum dedi.... Birden bire tüm pazarlar açıldı ardına kadar

Hatırlıyorum ünicefe mal satacaz.. walmartta Ikea ya mal satıp amazonda da online pazarlara acılacağız.. Japonya'da Kore'de Malezya'da Endonezya'da Mısır'da fasta İngiltere'de adel rafları süsleyecek dediğimde çok çok az insan buna ihtimal verdi. Şimdi şüphesiz yine Acemlah doğruyu söyledi.... Deselerde ne kıymeti var? Ellerinde mal kalmayınca!
    Velhasıl bence artık fiyat olarak tüm borsa tarihine gececek bir hareketin daha en başında olabiliriz..
    Artık öyle 1000 lotun üzerindemslı olan 3..5 kişi kaldı. Ahmet'e mehmete 3000 yetmez bana 5000 yetmez.
    Büyüsün bic gibi parker gibi 20 milyar dolarlık 30 milyar dolarlık şirket olsun ...Mademki tüm dünya pazarları Adele acıkmış mademki kşmsede mal kalmamış.... Yansın BIST yıkılsın 3000 ker 5000 ler...

Bol kazançlar arkadaşlar!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Anadolu holding şirketleri böyle ketum...

Hatırlıyorum ünicefe mal satacaz.. walmartta Ikea ya mal satıp amazonda da online pazarlara acılacağız.. Japonya'da Kore'de Malezya'da Endonezya'da Mısır'da fasta İngiltere'de adel rafları süsleyecek dediğimde çok çok az insan buna ihtimal verdi. Şimdi şüphesiz yine Acemlah doğruyu söyledi.... Deselerde ne kıymeti var? Ellerinde mal kalmayınca!
    Velhasıl bence artık fiyat olarak tüm borsa tarihine gececek bir hareketin daha en başında olabiliriz..
    Artık öyle 1000 lotun üzerindemslı olan 3..5 kişi kaldı. Ahmet'e mehmete 3000 yetmez bana 5000 yetmez.
    Büyüsün bic gibi parker gibi 20 milyar dolarlık 30 milyar dolarlık şirket olsun ...Mademki tüm dünya pazarları Adele acıkmış mademki kşmsede mal kalmamış.... Yansın BIST yıkılsın 3000 ker 5000 ler...

Bol kazançlar arkadaşlar!
    Ayzıt yarenlik etsin,kurt doğursun Almıla,
    Demir yığan,vade az,koşsun Atam Irkıl’a,
    Kara Ozan söyleye,gök çöke yer yıkıla,

Bay kılınsın budunum,kalanı bizar olsun!
    “Vaktiyle bir ACEMŞAH varmış”; var olsun!

Bayrama degil arefeye dört haneli rakamlara insallah..

8. Bilanço günü geldi.
    4.Çeyrek ölü sezon olduğu için şahsen alışılmışın dışında çok farklı bir performans beklemiyorum.
    İlk dokuz aylık kardan ne kadar az yersek o kadar iyi bence.
    Şahsen 4.çeyrekte 100-120 milyon tl ciro beklentim var.
    Ayrıca yeni yıla yüklü stokla girmek isteyeceklerini düşünüyorum.
    Enflasyon muhasebesinden kaynaklı pozitif etki de güzel olur.

Sayfa 97/105 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •