Sayfa 77/105 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 834 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    2.70 olduğunda tüh kaçırdık diyen,şimdi 2.20 altına inmiş alan yok,bugün 2.14 görülmüştü,o zaman haydi yobaz bas gaza tavanı 2.40.
    Adese bölümüne yazacaktım buraya yazmışım özür dilerim.

2. Tahta sahibinin karar anı geldi çattı. Mevcut fiyatın altı dipsiz kuyu formasyonuna gider. Döndürecekse buradan aşağıya vermemeli.

3.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Tahta sahibinin karar anı geldi çattı. Mevcut fiyatın altı dipsiz kuyu formasyonuna gider. Döndürecekse buradan aşağıya vermemeli.
    Niyetleri bozuk görünüyor. Yıllar süren adel kalemcilik serüvenimin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Sembolik bir miktar bıraktım. Kalanlara hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Genel müdürün çıkıp fiyat ile alâkalı yorum yapması #sasa da patronun yapmış olduğu fiyat ile alâkalı duruma benzedi. Benim şirketim bu kadar değerli olamaz gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Genel müdürün çıkıp fiyat ile alâkalı yorum yapması #sasa da patronun yapmış olduğu fiyat ile alâkalı duruma benzedi. Benim şirketim bu kadar değerli olamaz gibi...
    Adamlar organizasyonu tam kurmuşlar. Herkes işin içinde. Sosyal medyada haber akışı çılgınlığı ve genel müdürün neredeyse hemen her gün tv çıkması, akabinde binlerce takipçisi olan hesapların ardı ardına yukarı yönlü fiyat hedefleri vermeleri, düşüşte olan hisseye döndü diye grafik atmaları vs vs saymakla bitmez. Takas bazen yanıltıcı olabiliyor. Takasta toplu görünen malın maliyeti ilgili şahıs için sıfır maliyete gelmiş bile olabilir. Parabolik fiyatlamaların geri gelişi de bir o kadar yıkıcı olabiliyor. Gelinen noktada operasyonun yükseliş tarafı bitmiş ve dağıtım bölümü başlamış olabilir. Her ne olursa olsun Bist te herşey mümkün.

6.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Niyetleri bozuk görünüyor. Yıllar süren adel kalemcilik serüvenimin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Sembolik bir miktar bıraktım. Kalanlara hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
    Akıllılık edip buradakilerin gazına gelmemişin,sonuç ortada ,algıcılar gazmanlar piyasada da yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,357
     Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    Akıllılık edip buradakilerin gazına gelmemişin,sonuç ortada ,algıcılar gazmanlar piyasada da yok...
    Borsa hareket gazlan değil akılla olur,oda kimsenin tesirinde kalmamak kayıdıylan,zamanında 30 cıvarında az süründürmedi,150 olduğunda tamam maceraya gerek yok dedik 700 görüldü,700 neresi,400 neresi,aradaki fark 300 tl,buda tek lotta,1k üstüylen hareket edenler,yani düşük maliyetlilerlen abat oldu,600-700 olduğunda yani sonradan girenler 1000 üstü gazıylan hareket edenlerde berbat oldu,hisse dipten alınır devamlı ve gideceğine karar verdiğinde maniside katlar,yani işin özü yeter deyip çekilmesini bilmek,mesela ben 30 tl'yi 150 yapmışım bana göre yeterlidir,devam deseydik ortalama 500 çok iyi paraydı,zaten ona gerek yok satılanları diğer düşük kelepir hisselerde değerlendiririm,katlamalı vurmasak bile iyi kar bıraksın yeter,faizin 30-40 olduğu yerde,borsadaakıllı yatırımlan 1 seneden az zamanlan 5 katı kazanma durumu çok yüksektir,borsa topiklerinin çoğu sinek avlıyor,çoğunada yazarım oda sadece ben,bol kazançlar dileğiylen.

8.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    Çok uzun zamandır adel taşıyordum. Burayı okuyan kişi sayısının çok olduğunu düşünmüyorum. Yıllardır hemen hemen hep aynı kişiler yazıp durduk. Ben dahil buradakilerin çoğunun kimsenin gazına geleceklerine de açıkçası pek ihtimal vermiyorum. Forumlardan ziyade twitter, telegram ve whatsapp grupları yönlendirme ve gaza getirmeye daha açık platformlar. Kimse en dipten alıp en tepeden satmayı düşünmemeli. Bunu başaran insan sayının da çok olduğunu sanmıyorum. Umarım fiyat eski zirvesini geçer ve çok daha yukarılara çıkar ve hala elinde hisse olanlar daha fazla kazanırlar. Yıllardır bu sayfaya yazmak alışkanlık yaptı. O nedenle sayfayı takip etmeye devam ediyorum.

Sayfa 77/105 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •