Sayfa 2/574 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4591 madde; 9 - 16 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Eski başlıkta "fil boşalması" benzetmemiz kaldı.

Neyse Özak. Dün heyecan yaptık bugün heyecan yok.

Bana yalan söyleme, neden biliyor musun? Çünkü inanırım.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yükseklik fobisi var diyecem ama bu mali verileri ile yüksek olması için 50 üzeri olması lazım. Tabi bu şirket özak olunca bin kere düşünülmeli. Ş.sizce bir fiyatlama politikası var sahibinde... Unutulmamalı!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    isgyo hareketini yapacak olsa 30 falan olması gerekir. ama özk bu nereden çakar belli olmaz
    çakmış bile.....ben artık karmış işmiş ihaleymiş almış vermiş baktığım yok,tek beklediğim altın vuruş yapacak mı...tüm mesele bu...?

4.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    çakmış bile.....ben artık karmış işmiş ihaleymiş almış vermiş baktığım yok,tek beklediğim altın vuruş yapacak mı...tüm mesele bu...?
    bu sefer hareketi farklı gibi. finansallar iyi, büyükyalı riskti risk kalmadı.

kutumda büyük hissediyorum...

5. özağın en büyük özelliği tavan olamaması. 8-10 senede 10 kere tavan olmamıştır ama son 1 senede 2-3 kere oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bu sefer hareketi farklı gibi. finansallar iyi, büyükyalı riskti risk kalmadı.

kutumda büyük hissediyorum...
    bunun için hayal mayal kalmadı,tek gerçek tahtada ki,fiyatı beni ne zaman tatmin eder bırakır giderim,yoksa 6,5 aylık oldu torunum onun olur....

7. emlak konut satış rakamları ne zaman geliyor?

8. eskiden 10 tl üstü kademeler 5 kuruş atardı, halt ettiler kademeleri 1 kuruşa çektiler, dinamizm kayboldu. 10-10,05 arası şimdi 5 kademe olunca iyi olmuyor.

Sayfa 2/574 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •