Sayfa 206/581 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçen haftanın so 2 günü ızdıraplı geçmişti, makası kapatcak mı bakalım.
    İyi haftalar herkese.
    BIST'de halen bütün şiddetiyle devam eden manipülatif fırtına dinmeden bu hissede hareket olasılığı çok zayıf. Çünkü fırtınanın öne çıkardığı hisse karakteristiği ile OZKGY uyuşmuyor.

Manipülatif fırtınanın ise sonlarına geldiğimizi düşünüyorum. Çünkü VİOP'ta teminat sorunu büyüyor ve kaldıraçlar azalıyor. Dolayısıyla uzun pozisyon yönünde manipülatif işlem olasılığı daha da artıyor. Bu ise şimdiye kadar yangından kaçırırcasına alınan hisseleri dağıtmak için oldukça müsait bir zemin sunuyor. Hazır öferya da kabarmışken,fırtınayı hazırlayanlar bu fırsatı kaçırmayacaklardır.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

2.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    BIST'de halen bütün şiddetiyle devam eden manipülatif fırtına dinmeden bu hissede hareket olasılığı çok zayıf. Çünkü fırtınanın öne çıkardığı hisse karakteristiği ile OZKGY uyuşmuyor.

Manipülatif fırtınanın ise sonlarına geldiğimizi düşünüyorum. Çünkü VİOP'ta teminat sorunu büyüyor ve kaldıraçlar azalıyor. Dolayısıyla uzun pozisyon yönünde manipülatif işlem olasılığı daha da artıyor. Bu ise şimdiye kadar yangından kaçırırcasına alınan hisseleri dağıtmak için oldukça müsait bir zemin sunuyor. Hazır öferya da kabarmışken,fırtınayı hazırlayanlar bu fırsatı kaçırmayacaklardır.

Bizim tahtadaki hacimden beli oluyor zaten, tüm tahtacılar başka yerlerde ya malı götürüyor ya da birilerine yem olmaya devam ediyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bizim tahtadaki hacimden beli oluyor zaten, tüm tahtacılar başka yerlerde ya malı götürüyor ya da birilerine yem olmaya devam ediyorlar.
    mıntıka temizliği yapacak birilerini mutlaka koymuşturlar onlar ufaktan ufaktan işlerini yapıyorlardır.. tahtada pek serseri malda kalmadı bence...
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    mıntıka temizliği yapacak birilerini mutlaka koymuşturlar onlar ufaktan ufaktan işlerini yapıyorlardır.. tahtada pek serseri malda kalmadı bence...
    Evet, kalın lotlar pek görünmüyor, kaç gündür çıtır çerezlik mallarla zaman geçiriyor, tahtacının bir hesabı vardır mutlaka.

bankaları verdim bekle beni amedddddddd................ öpücem...
    nasip....

6. Bütün bankacıları bekliyoruz, 4-5'e katladılar, azıcık destek verin şu gariban hisseye, ne elde ne de avuçta, başka türlü gitmeyecek.
    Doğuuuzzzu geçinceye kadar doğuuuzzz doğurtacak, doğuzbindoğuzyüzdoğsandoğuuuuzzz.

herkes portföyünün %10 kadar böyle günler için nakit tutsa bu adilikleri yapamazlar göreceksiniz parada kazanacaksınız
    nasip....

8. Ykbnk sattım bikaçtane başka hisse aldım bu nasılolsa duruyor dedim başka hisselere daldım holding felan ama eninde sonunda o paranın Bi kısmı buraya gelecek
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 206/581 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •