Sayfa 223/574 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 4591 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    3 Ekim takası için satanların son günü. Satışları itina ile karşıladılar, bugün sürpriz bir kapanış gerçekleşebilir.
    Evet, bugün baskı biraz azaldı gibi, 8 üstü kapatırsa iyi olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

az önce chp özgür özel gyo larda spk yatırımcı bilgilerini patronlara veriyormuş dedi.... tuz hakikaten kopmuş... bunu duyunca biraz daha almaya karar verdim yüreğine insin akprahnanın...
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    yatırımcı olduğumu hatta şirketin %1 talip olduğumu yazdım forumada tavsiye ettiğim gibi ben kanal dirençlerinde hissemin %5-10 civarı hisseyi pasiften satıp beklerim sattıklarımı 8,20 gibi yerine koydum sonra 7,80 7,70 gibi ilave alımlarım oldu sorun ben veya yaptığım kazandığım kaybettiğim değil patronun al sat yaparak devasa paralar kazandığını hisseyi baskıladığını yatırımcısını mutlu etmediğini görüyorum ve buna tepkiliyim bu sizi neden rahatsız eder anlamış değilim..
    Beni rahatsız eden birşey yok bana tepki koymaya çalışan sizsiniz teşekkür etmeniz gerekirken. 9 dan da alacaksınız daha önceleri aldığınız gibi üzerine de dün benim yaptığım gibi 7,69 dan da. Bu hissede alsatçı olursanız 6 ay sonunda yüzde 15 bırakır gidersiniz onlarcası gibi , çok patlayıp giden gördüm sizin yolunuzdan gidip de . Dediğim gibi teşekkür edeceğine halen yazıyorsun anlamak mümkün değil bu zihniyeti ...

Yatırım fonları 600 k garanti ye yolladı hadi bakalım topluyor dedik ya bunlar herşeyi takip ediyor spk bilgisine ihtiyacı yok çok eskilerden beri var bu işler senin telefonu bulup sat yoksa kaldırmam dediklerini bilirim..
    cep to cep

Faziler 10 a düşecekmiş yıl sonu bul ev de al... .
    Bul arsa da yap...

Devlet 500 k konut yapacak.. bul inşaatçı yaptır tüm gyo ların kapısını çalıyorlar düşük kar marjı ama satma pazarlama derdi yok kredi bol... Tahminim bir çok büyük gyo ya bölecekler bu projeyi gelir karşılığı yapamaz ekgyo sadece garantör kalır bu işte..
    Arsa maliyeti yok..
    Hayırlısı olsun inşallah güzel hatta harika günler bizim olsun en kısa zamanda..

Bir dost

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Beni rahatsız eden birşey yok bana tepki koymaya çalışan sizsiniz teşekkür etmeniz gerekirken. 9 dan da alacaksınız daha önceleri aldığınız gibi üzerine de dün benim yaptığım gibi 7,69 dan da. Bu hissede alsatçı olursanız 6 ay sonunda yüzde 15 bırakır gidersiniz onlarcası gibi , çok patlayıp giden gördüm sizin yolunuzdan gidip de . Dediğim gibi teşekkür edeceğine halen yazıyorsun anlamak mümkün değil bu zihniyeti ...
    buradan çıkarman gereken anlam daha ucuz mal alıyorum diye sizin gibi sessiz kalmadığımdır kalamadığımdır.. ülkedeki anlayış bu malesef dün bende 7. 69 dan mal aldım ama buna sevinmiyorum bana göre dd adil değerlerle 35 tl olan kağıdı kimleri korkutarak sattırdıklarıyla dertleniyorum benim bu tür karlara ihtiyacım yok...
    nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    buradan çıkarman gereken anlam daha ucuz mal alıyorum diye sizin gibi sessiz kalmadığımdır kalamadığımdır.. ülkedeki anlayış bu malesef dün bende 7. 69 dan mal aldım ama buna sevinmiyorum bana göre dd adil değerlerle 35 tl olan kağıdı kimleri korkutarak sattırdıklarıyla dertleniyorum benim bu tür karlara ihtiyacım yok...
    Yüzde 100 sermayeyi borsaya hepsini de aynı hisseye koymak intihardır . Özakta bunu yapmak daha da risklidir, ya herro ya merro olayı sıkıntıdır. Benim hoşuma gitmez ama aşağı gelirse de caydırıcı miktarda alırım bir daha da aşağıyı kolay kolay deneyemezler. Bir nevi otokontrol diyelim buna . Herkese tavsiyem her seviyeden Özaksa koy sepete sloganı olacaktır 😉

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Yatırım fonları 600 k garanti ye yolladı hadi bakalım topluyor dedik ya bunlar herşeyi takip ediyor spk bilgisine ihtiyacı yok çok eskilerden beri var bu işler senin telefonu bulup sat yoksa kaldırmam dediklerini bilirim..
    cep to cep

Faziler 10 a düşecekmiş yıl sonu bul ev de al... .
    Bul arsa da yap...

Devlet 500 k konut yapacak.. bul inşaatçı yaptır tüm gyo ların kapısını çalıyorlar düşük kar marjı ama satma pazarlama derdi yok kredi bol... Tahminim bir çok büyük gyo ya bölecekler bu projeyi gelir karşılığı yapamaz ekgyo sadece garantör kalır bu işte..
    Arsa maliyeti yok..
    Hayırlısı olsun inşallah güzel hatta harika günler bizim olsun en kısa zamanda..

Bir dost
    Özak bu işlere tenezzül etmez, enerjisini harcamaz. Daha gideceği çok yol, alacağı çok karlı ihaleler var 😉

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    3 Ekim takası için satanların son günü. Satışları itina ile karşıladılar, bugün sürpriz bir kapanış gerçekleşebilir.
    Sanırım sürpriz yarına kaldı. Borsa tarihinin en büyük manipülasyonu Nasreddin Hoca misali "şuna değdi, şuna değmedi" derken bütün borsayı yaktı. Yazık.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Sayfa 223/574 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •