Sayfa 249/580 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. bilançoya az kaldı.büyükyalı,otel gelirleri ve kiralar ile yatırım gelirleri kara katkı yapacak.benim tahminim 750 milyon tl dir.değerlemeler ise 5 milyar tl bunun dışında sürprizlere açığız.

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    9,5 veren varken neden 10 üzeri atsınlar satış bitince onlara haber gelir zaten.. fonlar maliyetlerini fiyatlara yansıtamayan sanayi alsınlar bıst çok yükselecek kaliteli gyolar çıldıracak..
    Yönetim de resmen hayır kurumu olmuş,Emlak konutun Büyükyalı varlıklarını satın aldı, başka tahtalarda sıkışan fonların malını alıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

satışın bitiyor olması beni heyacanlandırdı biraz daha destek attım
    nasip....

Alıntı Originally Posted by antepli Yazıyı Oku
    bilançoya az kaldı.büyükyalı,otel gelirleri ve kiralar ile yatırım gelirleri kara katkı yapacak.benim tahminim 750 milyon tl dir.değerlemeler ise 5 milyar tl bunun dışında sürprizlere açığız.
    Dolayısıyla yeniden değerleme hariç dokuz aylık toplam tahmininiz 928+750=1678 milyon Tl oluyor yanılıyor muyum? O halde 2021/9 aylığına göre kabaca %500 kar artışı tahmin ediyorsunuz.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

5. Zararına işlem yapanlar şimdi kâra mı geçti..;-))))

Ah Ahmet efendi aahhj, ne oyunun biter ne dümenin..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Tühhhh!...
    Çuvalı iyice doldursaydım keşke....

7.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Tv de konut fiyat artislarindan bahsediliyor. Inanilmaz bir artis var. bu artistan nemalanan bir sirketiz. Bitmis halde 250 buyukyali dairesi ile bitmeye dogru giden gokturk projemiz var. bunlar elbet satilip bilancoda fark yaratacak. Turizm tarafi ise oldukca iyi. Fon satislari devam etmekte cunku artik o mallari alacak aliciyi buldular. Sene basi hisse fiyati 3 liralardaydi su anda 9 lira olmus. Cikmak isteyen mutlaka olacaktir. Tabanci takas orani bist icin 30 lara inmis. Ozak tahtasinda da satmalari normaldir. Onemli olan milyon milyon mali birilerinin aldigi. Satis bittigi anda ne olacak cok merak ediyorum. Hergun 1 milyon satabilecwk mal kimsede yok.
    Galiba bugün milyon lot satacak adam çıkmadı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    hop dedik 10 üzerine atmis bizimki yapistir 100 lüklere dalya diyordum ama bunada diyeyim Dalya
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 249/580 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •