Sayfa 276/580 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Blue chip hissesimisin mübarek
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Al gülüm ver gülüm gibi hareketler, dar alanda kısa paslasmalar devam,
    bakalım ne zaman bikacaklar diye bekliyorlar herhalde,
    buradaki tecrübeli abilerimiz daha iyi yorumlarlar tabii ki, ytd...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Karlan Draka Yazıyı Oku
    16.kasım itibari ile bir yılda neredeyse 5e katlamış hisse fiyatımız. Patrona yönelik ithamda bulunup tahtayı süründürdüğünü söylüyorsunuz, bir yılda 5e katlamadı sanki hisse..Elbette hayalini kurduğumuz seviyelerden uzaktayız. Bunun sebebinin firmanın bilinirliği ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben büyükyalı projesini ve bodrumda almış olduğumuz arsayı bizzat ziyaret ettikten sonra payımı arttırdım. Gerçekten çok başarılı bir proje Büyükyalı, bodrumdaki arsa ise o nitelikte bodrumdaki belki de son arsa..diğer projeler ve otelden bahsetmiyorum bile..hissede devam ediyorum, inanıyorum hissemiz son bir yıldaki başarılı fiyat artışını 2023te de aynen devam ettirecek..

Patron bugünkü borsanın çalkalanmasında, şirketinin hisselerini sağlam tutarak, küçük yatırımcılarının panikle ellerindeki hisseleri satıp zarar etmelerini önlemiş gibi görünüyor....

4. https://twitter.com/parasancom/statu...nVP2T2zKVsnAGQ

Yatırım finansman hedef fiyatını 11.15ten 18.20ye revize etmiş )))

5. Yarın analist sunumu var, diğer kurumlar da ozkgy yorumları yapacaktır. Bir de işyatırımın Gyo raporu yayınlanacak diye biliyorum, orada da olumlu bir tablo ortaya çıkacaktır

6. kısa vadede ne yapacağı belli olmasa da bistteki nadir ucuzlardan hala. yapısı güçlü. hakkı şu anda en az 20...

çok baskı var çok orta büyüklükte çok yatırımcısı var amacı onları dökmek sanırım boşuna uğraşıyor yada taktiği yanlış diyelim...
    nasip....

Sayfa 276/580 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •