Special Days Image
Sayfa 3/575 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4594 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Çift haneli rakamları görmemiz ve veda etmemiz bir oldu. Selfie fırsatı bile vermedi tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Adamın cibiliyeti bozuk olunca böyle oluyor. Tabi 8 ve 9 lu rakamlarda her kademede milyon lotlar ezmeyince, kademelerde insanları çarpmadığı aklına geldi, geri çevirdi onuru, haysiyeti bozuk düzenbazlar.
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çift haneli rakamları görmemiz ve veda etmemiz bir oldu. Selfie fırsatı bile vermedi tahtacı.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. şu sözde primle bile pddd 0,53 pddd 2 yapayım dese 40a yaklaştırması lazım fiyatı

4. kaldır bakalım balık

5. Ne primi ya. Prim mrim yok taşıma maliyeti çıkmadı çoğu kişinin. Bedava ama gitmiyor gidemiyor bir türlü.
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    şu sözde primle bile pddd 0,53 pddd 2 yapayım dese 40a yaklaştırması lazım fiyatı
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirketimiz bugün,12.04.2022, Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen "İstanbul Tuzla Merkez Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. oturumuna Özak GYO A.Ş. ve İnt-er Yapı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. iş ortaklığı olarak katılım gerçekleştirmişir.
    Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1019755

Önce elinizdeki kıymetli arsaları değerlendirin, Balmumcu, Bodrum, Didim, Demre proje bekliyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Tuzla’daki arsayı o bölgede yakın zamanda İnşaat yapan biri olarak iyi biliyorum. Sanıyorum yaklaşık 50 bin m2 İnşaat alanı çıkıyor, viaport marinanın hemen arka tarafı . Bölgenin değerli arsalarından diyebilirim . Ama Özakın çapı daha geniş ihale onda kalsa bile ...

Ayrıca 12 firma katıldı, arasında elinde iş olmayan mutlaka almak niyetinde olup ihaleyi yukarıya tırmandıracak firmalar var. Ahmet patron işini bilir, para kazanmayacaksa zorlamaz 😉

Sayfa 3/575 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •