Sayfa 340/580 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4638 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Bilançoya pd 0.40 düşecek olan hisselerini sirket alamıyorsa pis bir gundemi var demekdir benden yarım lot yok
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    tüm türkiyeye geçmiş olsun .Dünya tarihinde rastlanılmamış bir depremle , küçük bir kıyamete yakalanmış durumdayız. Sıkıntının boyutu yapılarımızın kalitesizliğiyle beraber katlandı. Zorlu bir dönemden geçen ekonomimizi de daha da zorlu içinden çıkılamayan bir hale de getirmesi mümkün gibi görünüyor. Bist haftaya çarşamba açılacağı söyleniyor ama bence daha da arkaya bırakılacaktır. İlk açılacağı gün alınacak olan 2-3 önlemle işleme başlamazsa sıkıntı aynen devam edecektir.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2. Sn by akıl mepeti sattınız mı
    Bu hisseyi bu fiyata getirmek kimin fikriydi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. T
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sn by akıl mepeti sattınız mı
    Bu hisseyi bu fiyata getirmek kimin fikriydi
    Çoktan sattım kardeş , zararına.
    Şimdi de başka iki hissede can çekişiyorum

Özak ve Garfa dayım.

Fakat , hangi hissede olunursa olunsun , uzunca bir süre borsanın hayretmeyeceğini , ve zararlarıma yeni zararların ekleneceğini düşünmekteyim
    İnşallah yanılırım.

Depremde ölenlere , allahtan rahmet , yaralananlara acil şifa , geride kalanlara sabırlar diliyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 10-02-2023 saat: 16:38.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    T

Çoktan sattım kardeş , zararına.
    Şimdi de başka iki hissede can çekişiyorum

Özak ve Garfa dayım.

Fakat , hangi hissede olunursa olunsun , uzunca bir süre borsanın hayretmeyeceğini , ve zararlarıma yeni zararların ekleneceğini düşünmekteyim
    İnşallah yanılırım.

Depremde ölenlere , allahtan rahmet , yaralananlara acil şifa , geride kalanlara sabırlar diliyorum.
    Sattıysan Allahın sevgili kullarındansın yakında orada yazmaya başlarım biraz daha düşsün çaycı ya laf söylemek iyi oluyo stres alıyo
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Ülkemiz büyük bir felaket yaşadı hepimize çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.... syn. Linux bu depremin bizim mahalleyi öne alma yada erteletme durumu olabilirmi . Buna dair bir bilgin yada duyumun varmı..

nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Ülkemiz büyük bir felaket yaşadı hepimize çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.... syn. Linux bu depremin bizim mahalleyi öne alma yada erteletme durumu olabilirmi . Buna dair bir bilgin yada duyumun varmı..

Biraz bizimmahallede yavaşlama olabilir, ama bu deprem kaliteli inşaatlara olan talepleri artıracaktır.

O bölge sıkıntılı bir yer deprem teknolojisiyle yapılmalı ve bunu öne çıkarmalılar... konut işlerinin toki ve büyük şirketler gyo lar tarafından yapılması gerektiğine dair söylemler arttı....
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Biraz bizimmahallede yavaşlama olabilir, ama bu deprem kaliteli inşaatlara olan talepleri artıracaktır.
    nasip....

herzaman yazıyorum yine yazayım... bizim patron yatırımcısına düşman.. alacak olan bunu unutmasın...
    nasip....

Sayfa 340/580 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •