Sayfa 356/580 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4638 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Sorun hissede değil. Varlık fonu haberi çıkmadan önce para girişi vardı ve bilanço fiyatlanacaktı. Ancak varlık fonunun Ziraat üzerinden BYF'na para aktaracağı söylentisiyle (söylenti çünkü bildiğim kadarıyla ne yalanlandı ne de doğrulandı) BIST içindeki para ağırlıkla bankalara ve BIST 30 hisselerine yöneldi. OZKGY'dan da buna paralel para çıkışı başladı. 12'lerden alanlar sattılar ve satmaya da devam ediyorlar. Sırasını bekleyecek öyle görünüyor.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

2. Ben her daim alır satarım belki en dibi en tepeyi yakalayamam ama ekmeksizde kalmam sorun yok bekletecekse bu tospağa beklerizde
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    bir karın ağrısı var kampanya milletin elinde patlıyor b.yalıyı riskli bölgede görüyor olabilirlermi bir yıllık karının bile altından işlem görmeye başladı şuan... patron birşeyler açıklamalı
    Uzmanlık konularımdan biri olduğu İçin rahatlıkla söyleyebilirim bataklık zemine bile inşaat yapılabilir , sağlam zemine inilip uygun temel ve inşaat teknolojisini uygularsanız hiçbir sorun olmaz hakeza büyükyalı her açıdan başarılı bir şekilde inşaa edilmiştir. Bizimmahalle projesinde ise kontroller yapıldıktan sonra start verilecek ve 2 kez garantili olarak daha da ciddi talep alacaktır . Geç olsun da güç olmasın ve de sağlam olsun ...

4. Büyük yalı kazık mı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Uzmanlık konularımdan biri olduğu İçin rahatlıkla söyleyebilirim bataklık zemine bile inşaat yapılabilir , sağlam zemine inilip uygun temel ve inşaat teknolojisini uygularsanız hiçbir sorun olmaz hakeza büyükyalı her açıdan başarılı bir şekilde inşaa edilmiştir. Bizimmahalle projesinde ise kontroller yapıldıktan sonra start verilecek ve 2 kez garantili olarak daha da ciddi talep alacaktır . Geç olsun da güç olmasın ve de sağlam olsun ...
    hissedeki hareketlere anlam veremediğim için acaba dedim dostum cevap için tşk..
    nasip....

11.52 gelir mi bu hafta acaba,gelirse sabırsızlıkla bekliyor olacağım biraz daha almak için...

Yatırım fonları nın satışları bitmeden gitmeyecek gibi, ama ama daha aşağıya vermekte isteksizler sanki....

8. hakki 25-30 arasi. bunun yapabilmesi zor gorunuyor. ama teknik olarak 24leri gostermesi lazimdi bana gore. mevcutta 14.... ozak iste.

Sayfa 356/580 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •