Sayfa 77/580 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 4639 madde; 609 - 616 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Dün paylaştığım videoyu izlememiş anlaşılan Ahmet efendi..!!
    Ne diyelim, nasipsiz olana zorla birşey veremezsin, yazık çok yazık..!!!
    Şimdi sizinle neden böyle patronlar insanlara saygı duymaz, onlara işkence çektirmekten adeta zevk alır unu anlatan bir video paylaşıyorum..!!!
    Özellikle şişman ve göbekli olanların bunu mutlaka izlemesini öneririm..!!!
    Bizim keltoşunda göbeğinin içinde neler gizli olduğunu öğrenmek istiyorsanız mutlaka izleyin..!!!
    Kime hizmet ettiğini bilmeden milletin hakkına giren aç gözlülerin aslında kukladan ibaret olduklarını göreceksiniz..!!

Ben bu hırsızlara kızdığım zaman neden reptilyan soyu diyorum anlayacaksınız..!!!

https://youtu.be/0pBUfUYBnrM

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

mal ne kadar toplu görüyormusunuz ky de takriben 20-25 milyon hisse var onun peşindeler... bok alırlar
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    mal ne kadar toplu görüyormusunuz ky de takriben 20-25 milyon hisse var onun peşindeler... bok alırlar
    Kendi aralarındaki fiktif işlemler olmasa tahtada 100K işlem bile olmaz..!!!
    2017-2018 arasında çok günler tahtada sadece 60-70 bin işlemle akşamı yaptık..;-))
    Yeni toplanmış değil o mallar, çoktantır böyle, arada millete yukarıdan iteleyip alttan geri alıyorlar bir miktarını..!!!
    2020 Aralık'ta tahtada 69 milyon lot işlem hacmi varken net işlem hacmi sadece 6 milyon lot olmuştu..!!
    Aynı lotları 10 kez takla attırdılar sırf milleti korkutup sattırmak için..!!!

Ne bu günkü hacim nede 13 milyon lotun el değiştirdiği günkü hacim doğal değil, hepsi tiyatro hepsi mizansen..;-))

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Kendi aralarındaki fiktif işlemler olmasa tahtada 100K işlem bile olmaz..!!!
    2017-2018 arasında çok günler tahtada sadece 60-70 bin işlemle akşamı yaptık..;-))
    Yeni toplanmış değil o mallar, çoktantır böyle, arada millete yukarıdan iteleyip alttan geri alıyorlar bir miktarını..!!!
    2020 Aralık'ta tahtada 69 milyon lot işlem hacmi berken net işlem hacmi sadece 6 milyon lot olmuştu..!!
    Aynı lotları 10 kez takla attırdılar sırf milleti korkutup sattırmak için..!!!

Ne bu günkü hacim nede 13 milyon lotun el değiştirdiği günkü hacim doğal değil, hepsi tiyatro hepsi mizansen..;-))

bende 100 lot var bunlar senin peşinde
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    bende 100 lot var bunlar senin peşinde
    Bendeki lotları alacak delikanlı yok burada, keltoş dağil..;-))

Beş yıldır sürekli ekliyorum, geçenki düşüşte elde olan nakitle yine aldım, 4,85 altına düşsün kredi çeker yine alırım..!!!

Ben sabırlı adamım, bu oyunlara fırsat gözüyle bakarım kardeş..;-))

6. Hazır eline fırsat da geçti reptilian ın verdikçe veriyor aşağı haysiyet önemli mefhum , bu pislikte yok sanırım..

7. http://share.matriksdata.com/shareMa...05201734508228

OYAK yatırım da operasyon çekenler arasına girmiş, zararına bunca işlemi neden yapar bi yatırım kuruluşu çok merak ediyorum..???
    Kimin parasını çar çur ediyor bu kurumlar acaba, hadi şu BOA ve Y.kredi bu işlerin müdavimi, ilk kez OYAK ın bu işlere bulaştığını görüyorum, genelde çıkmadan önce hisseyi toplar ve en iyi fiyata satıp çıkar kendileri..!!!
    Keltoşun yeni oyuncağı bu oldu galiba..;-))
    Ondan başka kimse zararına işlem yapmaz bu tahtada, 5,44 e alan foncunun %8,5 zararı var an itibariyle, kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyorlar mı desek, yoksa deve kervanı gelecek yerden koyunu esirgemiyorlar mı desek bilemedim..;-))
    Şu NATO krizi olmasa ne yapacaktı Ahmet efendi çok merak ediyorum, yalandan bir ihaleye daha girip, tüh bunuda kaybettik mi diyecekti acaba..;-)))
    Yalandan kim ölmüş dimi keltoş efendi, uydur uydur gönder KAP'a yalanlarını..!!!
    Kuşlu sitede hala ihaleyi alamadık haberi verilip duruyor, yatacak yeriniz yok sizin ya neyse..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...!!!

8.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...05201734508228

OYAK yatırım da operasyon çekenler arasına girmiş, zararına bunca işlemi neden yapar bi yatırım kuruluşu çok merak ediyorum..???
    Kimin parasını çar çur ediyor bu kurumlar acaba, hadi şu BOA ve Y.kredi bu işlerin müdavimi, ilk kez OYAK ın bu işlere bulaştığını görüyorum, genelde çıkmadan önce hisseyi toplar ve en iyi fiyata satıp çıkar kendileri..!!!
    Keltoşun yeni oyuncağı bu oldu galiba..;-))
    Ondan başka kimse zararına işlem yapmaz bu tahtada, 5,44 e alan foncunun %8,5 zararı var an itibariyle, kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyorlar mı desek, yoksa deve kervanı gelecek yerden koyunu esirgemiyorlar mı desek bilemedim..;-))
    Şu NATO krizi olmasa ne yapacaktı Ahmet efendi çok merak ediyorum, yalandan bir ihaleye daha girip, tüh bunuda kaybettik mi diyecekti acaba..;-)))
    Yalandan kim ölmüş dimi keltoş efendi, uydur uydur gönder KAP'a yalanlarını..!!!
    Kuşlu sitede hala ihaleyi alamadık haberi verilip duruyor, yatacak yeriniz yok sizin ya neyse..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...!!!
    Bu kriz sadece ozkgy için mi geçerli abi,
    isgyo yine vurmuş geçmiş
    Bizimki ölmeyecek gibi sarılmış malına , ne kendi yiyor, ne başkasına yediriyor

Sayfa 77/580 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •