Sayfa 251/578 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 4618 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Paranın borsa ve dövizden başka gideceği yer kalmadı hemen hemen

2. 10 uzerine kalabilirsek cok iyi olacak. Bilancoya az kaldi sonrasinda daha rahat oluruz. Yatirim fonlari satisi devam etmekte. Yabanci da satista. Satacak cok mallari da kalmadi. Fon pazari surekli buyudugu icin satislarin dengelenmesini bekliyorum. Cift haneli rakamlara gecis zordur. Biz iyi direniyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Art niyetliler kendileri toplarken böyle yapıyorlar.

Ben tupras başlığında çok kavga verdim 70 80 lerde çok şükür güzel de kazandım.

Yazanları görse idiniz. 80 e düşmüş kağıda korku pompalıyor sattırmaya çalışıyor. Bunlar kasıtlı bana göre.
    Kasıtlı tabiki,
    THY 70 lerde iken yok model portföyünden cikardik yok bilmem ne haberler yayinlaniyordu,
    sonuc 65 düstü simdi 100 lerde hadi gecmis olsun onlari inanip düsüs dalgasinda satanlar hisselerini kaptirdilar...
    Dogru sektör doğru hisse ve sabır kazancimiz burdran geciyor,

Anteplinin güzel bir postu var ne zaman satmaya kalksam güzel bilanco değer düsüyor yine bekliyorum diyor
    çok doğru durum çıkarım , bende bu yüzden satamiyorum
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

35 senedir bu işin içindeyim insanlar hissem sermaye artırıyor lotum artacak diye sevinir ama bu durum oldukca sevimsizdir kendini treder sanan ne kadar kumarcı al-satcı varsa hissede cirit atar hissenin prim potansiyelini baskılar...
    nasip....

5. Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi ile konuştum, Ela değer artışı Özkaynaklara yansıyor, kâra yansımıyor, diğerleri yansıyor

Yeniden değerlemeden 3 civarı, faaliyetlerden 1,5-2 gibi olmak üzere sadece bu çeyrekte 4.5 -5 kâr bekliyorum.

İlk 6 aydan gelen le beraber 5,5-6 kâr ...

Allah bereket versin.

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

Zira bugünlerde artmasını değil düşmesini istiyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi ile konuştum, Ela değer artışı Özkaynaklara yansıyor, kâra yansımıyor, diğerleri yansıyor

Yeniden değerlemeden 3 civarı, faaliyetlerden 1,5-2 gibi olmak üzere sadece bu çeyrekte 4.5 -5 kâr bekliyorum.

İlk 6 aydan gelen le beraber 5,5-6 kâr ...

Allah bereket versin.

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

Zira bugünlerde artmasını değil düşmesini istiyorum...

eğer bilanço esasları değişmediyse yeniden değerlemeler 9 aylıkta bilançoya giremez. yıllıkta görünür. bu bir şeyi değiştirir mi? değiştirmez. yıl sonu için tekrar değerleme yapılıp bilançoya sokulacak.

gelen değerlemelerin %10-30 fazlası olmak durumunda yıl sonu değerlemeleri.

Halk gyonun degerlemeleri neden yansımış itimasmı geçmişler..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    eğer bilanço esasları değişmediyse yeniden değerlemeler 9 aylıkta bilançoya giremez. yıllıkta görünür. bu bir şeyi değiştirir mi? değiştirmez. yıl sonu için tekrar değerleme yapılıp bilançoya sokulacak.

gelen değerlemelerin %10-30 fazlası olmak durumunda yıl sonu değerlemeleri.
    Bilanço o tarihteki (30 Eylül 2022’deki) şirketin fotosudur. Değerlemeler Eylül tarihli olduğundan, 3. çeyrek bilançosunda görülecek, muhtemelen son çeyrekte de yeni değerlemeler gelecek.

Sayfa 251/578 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •