Sayfa 455/577 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Bana öyle geliyor ki bist in en sağlam şirketine ortak olduğumuz gibi, aynı zamanda en sağlam tahtasına da sahibiz, bu tahtada gömlekçilere, çorbacılara, al sat çılara, günlükçülere, mama yok,tahtaya yanaşamıyorlar bile , ha kim alıyor peki bu kadar lotu, uzuncu olan fonlar alıyor ,banka fonları alıyor aynı fiyattan milyon milyon lot alma imkanı var bu şirkette, bu sağlanıyor onlara gibi geliyor bana , aksi halde bu kadar milyon lotu yukarda saydıklarım hemen gelirler kapışırlar lotları, sonra yukardan verirler bu fonlara aradaki karına bakarlar, öbür tahtalar öyle, burdan ekmek yiyor adamlar, işleri bu çünkü ,sonuç olarak kağıt yükselmiyor ama ben bu durumdan hoşnutum , uzun vadede hep beraber, patron ve şirkete uzun vade yatırım yapanlar, kazanacaktır diye düşünüyorum.......
    Böylesi sağlam finansalları olan,sürdürülebilir güçlü büyüme potansiyelli bir şirketin yüksek çarpanla fiyatlanması gerekir,tam tersi en düşükten fiyatlanıyor.Hiç satış yapmasa da varlık değeri enflasyonla artıyor,kira gelirleri ve turizmden gelecek karlar bile mevcut fiyatı hakeder.Fonlar zaten farkında sabırla toplamaya devam ediyorlar.

Neredeyse yılın 3/4 bitiyor yapacam dedigi projelerden bi tanesinin bile ruhsat haberi yok hal böyleyken 5 otel projesine kim inanır belki irmik inanır

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Neredeyse yılın 3/4 bitiyor yapacam dedigi projelerden bi tanesinin bile ruhsat haberi yok hal böyleyken 5 otel projesine kim inanır belki irmik inanır

Bu kağıtı yabancının fark etmesini bekliyorlar bence. Önce bist 100 e sokup oltayı atacaklar sonra belki bist 50. Yabancı alırken malladırırlar sonra tahminim fahiş fiyattan yabancıya full vuruş olur. Öyle 2-3 kattan bahsetmiyorum hisseye yabancı girdiği an ortada son çakacakları lot hariç lot kalmaz diye tahmin ediyorum çünkü fonlar felan toplamış olacak o zamana kadar.

Evet yabancı fark etti ve kaçtı.....
     Alıntı Originally Posted by Bombalar Yazıyı Oku
    Bu kağıtı yabancının fark etmesini bekliyorlar bence. Önce bist 100 e sokup oltayı atacaklar sonra belki bist 50. Yabancı alırken malladırırlar sonra tahminim fahiş fiyattan yabancıya full vuruş olur. Öyle 2-3 kattan bahsetmiyorum hisseye yabancı girdiği an ortada son çakacakları lot hariç lot kalmaz diye tahmin ediyorum çünkü fonlar felan toplamış olacak o zamana kadar.
    nasip....

5. Kesinlikle. Dolandırıcı tüccar zihniyeti var sahibinde. Güven sıfır. Önce TİCARET AHLAKI!!!! Bir şirketin hissesinde patron satış yapıyor ve sonrasında hisse 4 kat gidiyorsa TİCARET AHLAKI sorgulanır!
     Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Evet yabancı fark etti ve kaçtı.....

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

6. bence bu dönemde kimse inşaat a başlamaz.Amed hiç başlamaz.

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    bence bu dönemde kimse inşaat a başlamaz.Amed hiç başlamaz.
    banada sanki bugün yarın ruhsat haberi gelecek gibi göründü falda
    nasip....

Sayfa 455/577 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •