Sayfa 274/577 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Ne bu şimdi, bende sana K.K nın temiz para buldum diye İngiliz tefecilerini gördüğü gibi mi görüyorsun diyeyim..!!!

Yada İstanbul'da çalışmayan ekmek fabrikasını çalışıyormuş gibi göstermek için zeytin yağına banıp yedikleri ekmeğin taşfırın ekmeği olduğunu göremediğin gibi mi hisseye bakıyorsun diyeyim..???

Herkes kendi çıplak kralının esiri olmuş gidiyor, karşısındakini görüyor da yanındakine bakmıyor bile..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    ekmek fabrikasına girip neden bakmadınız .... millete pkk sevici derken hdp ziyareti yaptınız onca yolsuzlukları görmeyip burada dürüslük abideliği yapmak münafıklık alametidir dikkat et...
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    ekmek fabrikasına girip neden bakmadınız .... millete pkk sevici derken hdp ziyareti yaptınız onca yolsuzlukları görmeyip burada dürüslük abideliği yapmak münafıklık alametidir dikkat et...
    Ben bu hisseyi ilk gördüm bilmem konu nedir pkk terörist yanlısıımı?

3.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi ilk gördüm bilmem konu nedir pkk terörist yanlısıımı?
    Yok hocam ne alakasi var, aramızda bir tane mal değneği var. Onun alakasız yorumları yüzünden sizin gibiler yanlış anlayabiliyor. Sizin de hatanız var tabi, 3-5 yoruma bakarak böyle bir yargıda bulunmanız alakasız olmuş....

4.  Alıntı Originally Posted by Mcgogo Yazıyı Oku
    Yok hocam ne alakasi var, aramızda bir tane mal değneği var. Onun alakasız yorumları yüzünden sizin gibiler yanlış anlayabiliyor. Sizin de hatanız var tabi, 3-5 yoruma bakarak böyle bir yargıda bulunmanız alakasız olmuş....
    Yok ben sadece son yazılarınızı okudum
    İşin aslını sizden öğrendim teşekkür ederim

5. Son düzenleme : ÇiftçiDede; 13-11-2022 saat: 19:19.

6. Finansal göstergeleri sektörünün en cazibi,iyi yönetiliyor,güçlü büyüme potansiyelli,çok değerli arsaları,özellikle turizmde projeler tamamlandığında uçuk değerlere ulaşacaktır.Muhteşem bilanço ve gaplı açılış sonrası boşluk kapatma telaşında..kapatmışsa ederine yolculuk başlar.

"Körün istediği bir göz allah verdi iki göz" derler. Bugün tam öyle oldu.
    Artık bahanesi kalmadı.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8. Tüik konut satış verilerini biraz önce açıkladı. Konut satışlarında geçen aya ve geçen yılın aynı dönemine göre bir düşüş var. Ancak geçen yılın ve bu yılın ilk 10 ay kıyaslandığında ise yüzde 7 lik bir artış gözükmekte. İstanbul satışları ve ruslara yapılan satışlar ise yerli yerinde durmakta. Bu verilerden şu analizi yapabiliriz, emlak fiyatları artsa bile fiyat olarak karşılık buluyor, kaldıki kredi muslukları kapalı iken. 2023 başında bir de kredi musluklarının açılacağını düşünürsek.
    Büyükyalı ve göktürk yavaş yavaş ama değerinde satmaya devam, yeni projelere de merhaba

Sayfa 274/577 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •