Sayfa 290/574 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 4588 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Nasılsa dağıtıyorsunuz batan geminin malları...ezan susmaz bayrak inmez vatan bölünmez diye diye hemde..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dinime söven bari müslüman olsa; herşey çok güzel olacak diyenlerin neleri götürdüğünü de söylesene..!!!

Şu huyunu bırak artık, karşıdakinin eksiğini görmek marifet değil, yanında durduğunun yanlışını görmek marifet..!!!

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    351 milyon çıktı kasadan sözleşmeye göre emlak konutun payının yüzde 15 i
    Neden geç teslim almış olabiliriz bilemiyorum ki ��
    o zaman bu sözleşmenin şartları farklı. onu bilmiyordum. 351 milyon bu ebatta bir proje için makul bir bedel normal.

3. Bu arsa oldukca buyuk ve gol manzarali. Denize yakin bir konumda. Yaklasik 1500 daire yapilabilir gibi. Buyukyali tarzi katma degerli bir proje olacaktir. Tahminim 5-6 milyar civari bir net kar yaratabilir bonus da ticari dukkanlar kalir. Onlar da kiralanir…

Yoğur yoğur nereye kadar. Ellerin yara olacak. Sayın tahtacı bey köfte kıvama gelmedi mi? Artık köfte hamurunu tavana fırlat. Yapışanlar senin, düşenler bizim olsun. Üç beş defa tavana fırlatsan istediğinin çoğu senin olur herhalde.
    Başarılar dilerim....

5. Ayrıca Marmaraya , havaalanı metrosuna ve YHT istasyonuna yürüme mesafesinde.
     Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bu arsa oldukca buyuk ve gol manzarali. Denize yakin bir konumda. Yaklasik 1500 daire yapilabilir gibi. Buyukyali tarzi katma degerli bir proje olacaktir. Tahminim 5-6 milyar civari bir net kar yaratabilir bonus da ticari dukkanlar kalir. Onlar da kiralanir�
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Dinime söven bari müslüman olsa; herşey çok güzel olacak diyenlerin neleri götürdüğünü de söylesene..!!!

Şu huyunu bırak artık, karşıdakinin eksiğini görmek marifet değil, yanında durduğunun yanlışını görmek marifet..!!!
    Ben suçu bucu değilim ama merak ettim ne götürmüş söyle öğrenelim lanetliyelim..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    o zaman bu sözleşmenin şartları farklı. onu bilmiyordum. 351 milyon bu ebatta bir proje için makul bir bedel normal.
    yüzde 15 sözleşme imzalanırken verilir, bir dahaki ödeme 1 yıl sonra ...

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    yüzde 15 sözleşme imzalanırken verilir, bir dahaki ödeme 1 yıl sonra ...
    3 yıl içinde sadece bu projeden kazancı 6-8 milyar tl olur gesan smarg vs son zamanlarda sözleşme imzaladığı için fk 50 pd 25 lerde işlem görürken ozaktaki fiyatlama büyük haksızlık yatırımcıdaki finansal okur yazarlık bilgisizliğinin etkisi olsa gerek... fonlar uyandı kazanıyor ky son vagona biner bu gidişle...
    nasip....

Sayfa 290/574 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •