Sayfa 60/577 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 4612 madde; 473 - 480 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Murat almistir
    Keşke benim olsa..;-)))

O kadar param olsa emin ol ben alırdım, bugün birşeylerin olacağı belliydi, bende elimden geleni yaptım alabildiği kadar aldım, ama 75 milyonum olmadığı için ilk defa üzüldüm..;-(
    Olsa bugün o lotları alan ben olurdum, en azından tavanda alınması için elimden geleni yapardım..!!!
    İmalı yorumun için teşekkür ederim, umarım bir gün gerçek olur..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Keşke benim olsa..;-)))

O kadar param olsa emin ol ben alırdım, bugün birşeylerin olacağı belliydi, bende elimden geleni yaptım alabildiği kadar aldım, ama 75 milyonum olmadığı için ilk defa üzüldüm..;-(
    Olsa bugün o lotları alan ben olurdum, en azından tavanda alınması için elimden geleni yapardım..!!!
    İmalı yorumun için teşekkür ederim, umarım bir gün gerçek olur..;-))

ima yok hocam , samimiyetimle ,
    alan tavan yapsin tursunu kurmak icin almamissa
    Tursu deyine tursucu bir yayin yapar mi özak fk düsük falan diye iyi geliyor tahtaya
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Tursu deyine tursucu bir yayin yapar mi özak fk düsük falan diye iyi geliyor tahtaya
    Egeen de turşucu için ters indikatör diyorlardı sanırım

4.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alanın niyeti yukarıya çekmekse bırak turşucuyu Bloomberg TV canlı yayın yapar yakında özak güzellemeli..;-))
    Keresteleri çıkarmasınlar yayına yeter..;-))
    Yada Ahmet efendi Fişekhanede bi kültür sanat programında yeni üç hotelde ne tür sanatsal şeyler olacak onu anlatır..;-)))
    Kısacası minareyi çalan kılıfını da düşünmüştür takma kafana..!!

5. yıl sonu 1.5 $ olur mu?

6. Forumlara ve kap a baktım da normal olarak bayağı bir gündem olmuş hisse satışı konusu, hisseye etkisi ne olur bilmek de zor..benimkisi doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama genel olarak ben hisseyi ve olası gelişmeleri takip etsemde tahtada kim aldı kim sattı, takaslar ne olmuş, fiyat nereye çıktı nereye düştü pek ilgilenmiyorum..bugün mesela benim dikkatimi çeken daha çok m2 yüksek gözükmese de konumu itibariyle Emlak konutun Avcılar parselleri için ihalelere çıkmaya başlaması oldu, takip edelim bakalım oradaki ihalelerle hangi firmalar ilgilenecek, rakamlar/ rekabet nasıl olacak göreceğiz bunu da zaman içinde....(yatırım tavsiyesi değildir)…

7. Malımızı tanıyoruz!!!
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bu ya(p)rak patron yarın yeni müşterilerine hoşgeldin yapar, stili bu malesef. sonra 6 ay süründürür, (kasım 2022) Bir kere de yanılt bizi gözünün yağını yediğiminin pirhanası. Demedi demeyin.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. bu kadar beyinsiz embesile tuncay turşucu naapsın. turşucu her videosunda uzun uzun, uzun vadeli yatırımı anlatır. ama eldeki mal ve malaklar bunlar. ne yapabilir ki adamcağız.

ben spekulator olsam sırf pis pis tipler para kazanamasın diye yerden yere çarparım milleti.

Sayfa 60/577 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •