Sayfa 324/578 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by antepli Yazıyı Oku
    linux dostum doğru söylüyor.biraz ekleme yaptım.

muhteşem bir bilanço bizi bekliyor.gerek nakitler,gerek yatırımlar ve karlılık hepside çok güzel gelecek.özakda bundan sonra kötü bilanço yok.fişekhane bilançoda olacak.büyükyalıda bekleyen 6 milyar tl var.bunun 4 milyar tl den fazlası özakındır.
    yazmayınca acaba demiştim hala birlikte olmak güzel bu arada bende nakit bitti
    nasip....

fon satışlarının patronun fonundan olabilme ihtimali midemi bulandırıyor (bu fonun alarko fonu gibi olabilecegini düşünüyorum )bir insan yatırımcısına ve tahtasına nasıl bu kadar kötülük yapabilir hafızam almıyor...
    nasip....

İstanbul konut satışları %70 artmış geçen aya göre fiyata bak akıl almaz işler dönüyor..
    Hala projeleri açıklamadı 2022 sonu açıklarım dedi 2 milyardan fazla nakit ve likit varlık var 800 milyon da borç aldın 500 cirodan kalsa 3.5 milyar ne yapacaksan açıkla artık bu kadar parayla 1000 1500 konut yaparsın 20 milyar değer çıkartır defter değeri olur 60.. Low yakıyor 14 olduk Allahım yardımcımız olsun tez zamanda hedefe gitsin inşallah

Bir dost

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    İstanbul konut satışları %70 artmış geçen aya göre fiyata bak akıl almaz işler dönüyor..
    Hala projeleri açıklamadı 2022 sonu açıklarım dedi 2 milyardan fazla nakit ve likit varlık var 800 milyon da borç aldın 500 cirodan kalsa 3.5 milyar ne yapacaksan açıkla artık bu kadar parayla 1000 1500 konut yaparsın 20 milyar değer çıkartır defter değeri olur 60.. Low yakıyor 14 olduk Allahım yardımcımız olsun tez zamanda hedefe gitsin inşallah

Bir dost
    bizdekileri istiyor doymadı...
    nasip....

5. buralarda konsolide olacak ve bence ky için alım fırsatı verecek. bakalım buralardan mallanmaya izin verecek kadar mal mı tahtacı.

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    buralarda konsolide olacak ve bence ky için alım fırsatı verecek. bakalım buralardan mallanmaya izin verecek kadar mal mı tahtacı.
    millette paramı kaldı büyükler bu hissenin sahipli olduğunu bilir ve almaz birkaç ky alacagı maldan ne olacak geriye doğru bakarsanız onlar bu tür şeylere takılmaz verdiği malları almadan götürmezler... bu malı veren belli zaten kazandığı her krş bedenine batsın...
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    millette paramı kaldı büyükler bu hissenin sahipli olduğunu bilir ve almaz birkaç ky alacagı maldan ne olacak geriye doğru bakarsanız onlar bu tür şeylere takılmaz verdiği malları almadan götürmezler... bu malı veren belli zaten kazandığı her krş bedenine batsın...
    Valla hocam hiçbirşeyde olmaz; güle oynaya yer. tanrı bile zengini sever. bütün dinlerde böyledir. Şahsen inanılmaz ucuz olduğunu düşünüyorum beni alım yönünde en cok tahrik eden 2023 kira gelirleri sadece bu bile cari fiyata göre 7 fk ya düşürüyor.

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Valla hocam hiçbirşeyde olmaz; güle oynaya yer. tanrı bile zengini sever. bütün dinlerde böyledir. Şahsen inanılmaz ucuz olduğunu düşünüyorum beni alım yönünde en cok tahrik eden 2023 kira gelirleri sadece bu bile cari fiyata göre 7 fk ya düşürüyor.
    buradaki arkadaşlar bunu 1,5-2 yıl önce gördü ve hissede yatırımcı olduk ama patron paylaşmak istemiyor hesap edemediği şey bizim sabrımız 7 sene algyoda bekledim tabii bunu trede ederek başardım gene yaparız sorun değil rabbim herkese kalbindekini versin.. amin...
    nasip....

Sayfa 324/578 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •