Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 4609 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    linux hocam bu tahtaci senden fena korkuyor bi yazdin %5
    sen ihmal etme buralari günlük olmasada haftada bi yaz
    Gönül daha birçok şeyi açıklamak, anlatmak ister ama bazen malümü ilan edemiyorsun , ipucu veriyorsun ancak ... Ama Ahmet patron aslında tek cümle ile söylüyor durumu, bizde yatırımcı olun kazanın şeklinde ... Biraz geniş pencereden bakıp, parçaları da birleştirirseniz büyük resim ortada aslında 😉

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Bunlar bile yeterli hocam sagol
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Önümüzdeki hafta 17 liradan satsam mı acaba?
    Ya ben satınca 20 lira üzerine hareket ederse!...

Borsada genel olarak pek düşecek göz yok. Düzeltme kağıttan kağıta geçişle oluyor galiba.
    Paranın gideceği borsa dışında pek bir alan yok...

Özkgy tahtacısı ilk önce yukarı sürüyor, sonra aşağı çekiyor. Daha sonra da aşağı yukarı çalkalıyor....
    Ben satınca ya aşağı çekmezse, hep yukarı sürerse!
    Satıp alttan alacağım diye aşağıda dikilen ağaç olmak da var.

Satıp da akfgy’ye mi taşınsam yoksa? O da bugün iyi performans sergiledi...

N’apsam, n’etsem bilemedim...

4. Cuma aksami tacirler yatirim you tube yayininsa Mehmet Ascioglu hissemizi begendigini ve uciz buldugunu soyledi yine Tunc Satiroglu da hisseyi ucuz buldugundan bahsetti. Hissemiz artik yavas yavas bilinmeye de basladi. Rasyo anlaminda hala 1 defter degerine cok uzagiz ve aralik ayinda yeniden degerlemeler olur diye dusunuyorum. Cok karli yeni projeler de yolda. Balmumcu gibi. Gokturk 3 projesinin yani basindaki arsanin ne kadara gittigine bu hafta hepimiz sahit olduk. Ozak o bolgede 12-13 donum bir yere sahip ve kendi mulkiyetinde. Gokturk 2 bitmeden baslanacagini dusunuyorum.

5. Ev kredilerinin tekrar baslayabilecegine dair basinda yazilar cikmaya basladi. Buyukyali da 200 gokturk de 30 daire olduguna gore cok olumlu bir haber olur….

6.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Ev kredilerinin tekrar baslayabilecegine dair basinda yazilar cikmaya basladi. Buyukyali da 200 gokturk de 30 daire olduguna gore cok olumlu bir haber olur….
    Haklısın; Büyükyalıdaki 20-30 milyonluk lüks daireleei de kredi cekip alıyor zaten yabancılar..;-)))

Enfilasyonun %150 olduğu ülkede %30 la kredi çekip borsaya yatıran %120+ %100. kâr etmiş durumda zaten , kredi ile hangi beyin özürlü konut alsın..!!!

Bu haber ancak mal itelemek için bahane olur özak için..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    16 üzerinede attik
    info ne istahli aliyor acaba tahmin ettiğim fonmudur
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Haklısın; Büyükyalıdaki 20-30 milyonluk lüks daireleei de kredi cekip alıyor zaten yabancılar..;-)))

Enfilasyonun %150 olduğu ülkede %30 la kredi çekip borsaya yatıran %120+ %100. kâr etmiş durumda zaten , kredi ile hangi beyin özürlü konut alsın..!!!

Bu haber ancak mal itelemek için bahane olur özak için..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Gerçekten çok enteresan bir bakış açınız var. Lüks konutlara 1.20 ile kredi verilecekmiş, 5 milyon peşinata 15 milyon krediyi 1.20 ile almak gerçekten çok karlı bir hamle olur..Borsada ise sanıyorum teminatınızdan daha fazla kredi limiti açmıyorlar, yani; konut kredisi ile borsa hisse kredisini aynı kefeye koyup mal iteleme olarak değerlendirmek ancak sizden beklenir.

Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •