Sayfa 337/577 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4612 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. ucuz.... bakalim 25-30lari gorur muyuz bu sene.

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Kim bu ercan murat paşa

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yeniler bilmez, eskilerin linux u diyebiliriz kısaca..;-))

Yada şimdiki linux un hocası da diyebiliriz..;-))

Çok yorumlarını okuduk zamanında, çok iyi hisse pazarlar, çok iyi malı eline verir anlamazsın bile..;-)

Sen onun kim olduğunu linux a sor daha iyi açıklar sana, nede olsa hocası..

Bu işlerden vebal alabilirsin linux bence yatırımcı bir arkadaşımız şirkete yakın tanıdıkları var yada iyi takip eden bir dostumuz hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz amed efendinin mağdurlarıyız....
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Yeniler bilmez, eskilerin linux u diyebiliriz kısaca..;-))

Yada şimdiki linux un hocası da diyebiliriz..;-))

Çok yorumlarını okuduk zamanında, çok iyi hisse pazarlar, çok iyi malı eline verir anlamazsın bile..;-)

Sen onun kim olduğunu linux a sor daha iyi açıklar sana, nede olsa hocası..
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4. Bu hissede geride kalan 6 yıl 6 aydan sonra inan kulağımın arkası bile kalmadı ellenmedik..!!

Ne Ercan beyler ne linux lar gördüm, çok bilenlerin çok ta mahsum olmadığını bana zaman acı bir şekilde öğretti , sen ne düşünürsen düşün benim vebalim beni bağlar..!!!

Girilmemiş ihalenin haberini, yapımına başlanmış işin haberini kulağına üfleyen birileri olmadan kimse bilemez, biliyorsa bilinmesini istedikleri içindir..!!

O haber geldiyse zaten olay çoktan bitmiş mal itelenmiştir..!!

Kendine şu soruyu sor; neden bu haberler hep hisse yukarıya giderken veriliyor..??

Cevabını bulunca anlatsın, kim neymiş kim kim miş..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!

5. Yine buralar dutluk olmuş, alış yaparken de gizli bilgi verecek yok mu..;-))

Ne oldu şu lojistik işi, nerede bu gesler..???

Yatacak yeriniz yok sizin hırsızın zurnaları..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Patron bilerek sus vermiş yatırımlar bence başladı ama kap yok.. Neden... Citi mal topluyor ses etmeyin

Bir dost

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Patron bilerek sus vermiş yatırımlar bence başladı ama kap yok.. Neden... Citi mal topluyor ses etmeyin

Bir dost
    fon acaba fonmu yabancı acaba kim heryerde patron çıkabilir karşımıza ondan başka kimse bu hisseyi buralara kadar satmaz satamaz...
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    fon acaba fonmu yabancı acaba kim heryerde patron çıkabilir karşımıza ondan başka kimse bu hisseyi buralara kadar satmaz satamaz...
    Ha şunu bileydin .;-)))

Yıl 2018 Tacirlerden 33 milyon lot tek kalemde City nin hesabına virmanlanıyor %45,65 bedelsiz ile bu lotlar 48 milyon oluyordu..!!

Geçen yıl %100 bedelsiz ile bu lotlar 96 milyona çıkıyor ve iş yatırım yatırım fonları ve bir kaç küçük hesapta paylaşıyordu..!!!

Bu benim 6 yılda takip ettiğim miktar, daha eskilerden gelen başka hesaplarda olabilir, yani en kötü 180 milyonun 100-110 milyonu toplu bir yerde duruyor, bence bundan da fazlası, tahminen 150 milyon civarı diyebilirim..!!!

Bunların tamamı keltoşunda olabilir, bir kısmı varlık fonu bir kısmı keltoşun da olabilir, ama hepsi tek elden yönetiliyor orası kesin..!!

Bunca yıldır topladılarını 21 den satmadıklarına göre hedefleri çok daha fazlası..;-))

Ben geçen sene işgyo nun yaptığı %1200 lük bir hareket olmadan bu hisse patladı demem, elbet bunada bir gün sıra gelecek, işte o güne kadar ne satarım ne de hakkım olandan vaz geçerim..!!!

Buradaki gömlekçiler boşuna milleti yemlemiyor, pirimle çalıştıkları kesin, boşuna kimse yazmıyor bunu iyice anlayın..!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Görüyorum çünkü gözüm var..!!!
    Düşünüyorum çünkü beynim var..!!!

Sayfa 337/577 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •