Sayfa 342/577 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Patron Malatyalı inşallah kaybı yoktur geçmiş olsun tüm depremzedelere ve yakınlarına, hayatını kaybeden canlarımıza da Allah tan rahmet diliyorum çok kara günler yaşıyoruz Allah yardımcımız olsun başka nasıl dua edilir bilemiyorum nasıl geçer bu acılar onu da bilmiyorum ama dağ kaldıramamış insan almış yükü
    ...

Allah bu acıları unutturmasa da atlatmamıza vesile olacak hep güzel haberler almayı nasip etsin güzel ülkemize..

Bir dost
    özak tekstilin 1 fabrikası malatya da,1 fabrikası da urfa da,umarım her hangi bir hasar yoktur...ytd.

İki tesisi de depremzedelere açmış günlük 4000 kişilik sıcak yemek dağıtılıyormuş ayrıca...

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    özak tekstilin 1 fabrikası malatya da,1 fabrikası da urfa da,umarım her hangi bir hasar yoktur...ytd.
    Bir dost

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    özak artık istanbul sevdasından vazgeçmeye başlamalı ankara antalya gibi şehirlere ev yapmalı bodrumda aldığı yere proje geliştirmeli bizim mahalle depremin en çok etkileyecegi bölgelerdekeza b.yalıda öyle belki deprem korkusu satışlarını etkilecektir... portföy çeşitliği iyidir
    Büyükyalı ve yeni yapılacak olan bizimmahalle projeleri temel zemin ilişkisi açısından en dayanımlı olarak yapıldığı , özak gyo nun yapı kalitesi kabul gördüğü için sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum; bundan sonra da iyi firmaların daha çok kabul göreceği bir döneme de yelken açmaktayız. Bu arada tokinin projelerinde sıkıntı çıkmadığı için ; emlak konut tarafından projeleri hazırlanan büyükyalı ve bizimmahalleye bu durum pozitif olarak yansıyacağını düşünüyorum…
    Hissede sanki bu durum negatif yansıyor gibi hissettiriliyor ancak güneş balçıkla sıvanmaz…
    Koy sepete derim işkence ne kadar ağırlaşırsa ağırlaşsın ...

Bizim mahalleyi izalatörlü yapıyorum diye açıklama yaparsa 3 ayda satar daire başına 250 k civarı maliyet 10 milyona satılacak dairede sorun olmaz... yatırımcısına düşman 5.44 hisse devri yapan birinden geri alım beklemiyorum tahtanin o hisselerle baskılandığını düşünüyorum....
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Büyükyalı ve yeni yapılacak olan bizimmahalle projeleri temel zemin ilişkisi açısından en dayanımlı olarak yapıldığı , özak gyo nun yapı kalitesi kabul gördüğü için sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum; bundan sonra da iyi firmaların daha çok kabul göreceği bir döneme de yelken açmaktayız. Bu arada tokinin projelerinde sıkıntı çıkmadığı için ; emlak konut tarafından projeleri hazırlanan büyükyalı ve bizimmahalleye bu durum pozitif olarak yansıyacağını düşünüyorum�
    Hissede sanki bu durum negatif yansıyor gibi hissettiriliyor ancak güneş balçıkla sıvanmaz�
    Koy sepete derim işkence ne kadar ağırlaşırsa ağırlaşsın ...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bizim mahalleyi izalatörlü yapıyorum diye açıklama yaparsa 3 ayda satar daire başına 250 k civarı maliyet 10 milyona satılacak dairede sorun olmaz... yatırımcısına düşman 5.44 hisse devri yapan birinden geri alım beklemiyorum tahtanin o hisselerle baskılandığını düşünüyorum....

İzalatörün daire başına maliyeti 50 bin lirayı geçmiyor , radye temel üzeri çek bir izalatör yok satar 😉

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Subat ayinin sonuna kadar bütün bilancolaraciklansin diyede karar cikartsalardi iyi olurdu,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Büyük bloklarda maliyet düşer tabiki bence bu depremden sonra onlarda bazı değişikliklére gidecekler şuan bırak istanbulu bütün türkiye huzursuz son depremden sonra yapilacak her bina alınır halde olacak..
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    İzalatörün daire başına maliyeti 50 bin lirayı geçmiyor , radye temel üzeri çek bir izalatör yok satar
    nasip....

Bence hersey hazır keyfi bekliyorlar son gun ocak 30 olmalı uzadıkça manipülasyon artar.. yatırımcı dostu bir ulkede değiliz malasef...
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Subat ayinin sonuna kadar bütün bilancolaraciklansin diyede karar cikartsalardi iyi olurdu,
    nasip....

Sayfa 342/577 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •