Sayfa 426/579 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4632 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Ekgyo dan 30 bin +kdv almıştık dostum satışlar nasıl dicem ama sanki satmadıkça daha çok kazanıyoruz

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ahmet patronun da bakış açısı o, gerçi inşaat sektörünün birkaç en büyüğünü tanırım malı satılmazsa kiralanmazsa hiç tasa etmez, varsın kalsın der gelecek sene daha kallavi bir fiyata verir... Şimdi yanlarına artık bir kaç tane daha pırlanta proje konacak , yavaş yavaş değerine bula bula keyfe keder satışlarla ilerleriz... Gelen kiralarda bu değerinde yapılan satışlarla arada bize balans yapar, yağ olur sistem yürür gider...

2.  Alıntı Originally Posted by İRMİK Yazıyı Oku
    hisse performans i boyle devam ederse sayin linux gecen sene 1 hisseye 1 kutu kola aliyorduk bu sene 1 falim sakiz aliriz
    bir de integral yapıp bakalım olaya hep türev tarafından bakmayalım , size altın sertifikalı pırlanta projeli bir şirketi falım fiyatına veriyorlar. Geçen sene kutu kola veriyordunuz alamıyordunuz

Yabancilar satsın 2.ci çeyrek sadece favök kârı 1.5 milyar gelsin kopalım.. şunun şurasında ne kaldıki
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    geçen çeyrekten daha iyi , ama daha çok su kaldırır desek
    nasip....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    walla ben bozdurmayı sewmem , benim olmuşsa benimdir artık Cenabı Hakk ihtiyaçta bırakmasın niye başkasına vereyim
    usd alacağıma özak alırım demişimdir hep
    Amin diyeyim,
    bu benim ikinci bedelsizim olacak , Kendi kendine birikiyor, Ben sadece oturuyorum )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Mahmutbey arsaları birleştirilmiş yeni parsel numarası alınmış, yeni parsel numarasına göre imar durumu yeniden alınmış ancak ruhsat harçları yatırılmaya başlamamış.

yatırımcı sunumunda Mayıs 2023 olarak belirtilen başlangıç tarihi acaba sehven Mayıs 2024 yerine mi yazılmıştır bilemedik.
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

Aile şirketiyiz olacak o kadar. başlasaydık belki birileri satmaktan vaz geçer yada birileri almaya karar verebilirdi sonuçta sirketi halka açtığımızda yuzde 25 şin %21.3 toplamış adamız az kalsın halka arzımızı iptal edeceklerdi yeniden eşe dosta satış yapıp durumu zor kurtardık bizim halka açılış amacımız sadece vergi avantajı içindir bu kadar..!
     Alıntı Originally Posted by İRMİK Yazıyı Oku
    Mahmutbey arsaları birleştirilmiş yeni parsel numarası alınmış, yeni parsel numarasına göre imar durumu yeniden alınmış ancak ruhsat harçları yatırılmaya başlamamış.

yatırımcı sunumunda Mayıs 2023 olarak belirtilen başlangıç tarihi acaba sehven Mayıs 2024 yerine mi yazılmıştır bilemedik.
    nasip....

7. bedelsiz bugunlerde aciklanir. ama bir manasi yoktur. cebinde ha 100 tl olmus ha 2 tane 50 tl olmus. eskiden iyi keriz ayiklarlardi bedelsizle artik pek yiyen yok bu numaralari.

piyasa iyi olursa genelde bedelsizde hareket olur.. kısa veya az ama olur... anlamı yok ama olur... hele hisse önden düşmüşse

Sayfa 426/579 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •