Sayfa 486/579 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    8,92 1,780 m satış yazıp sonra silen...
    Oysa hemen altındaki kademelerde alıcı var neden vermiyor acaba?

Taşlar sivri, lastiği keser.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Oysa hemen altındaki kademelerde alıcı var neden vermiyor acaba?

Taşlar sivri, lastiği keser.
    silsinler diye mesaj veriyordur bence bu fon satışları bitti...
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    silsinler diye mesaj veriyordur bence bu fon satışları bitti...
    ucuz ucuz topluyoruz niye ses çıkartıyorsunuz ördeği ürküteceksiniz
    özaksa koy sepete yeni sezon ördek avı otobanda tüm sinemalarda

Zamanında dağıtmayacaktınız. Şimdi öyle beleşe mal yok! Elinizdeki ile yetinmeyi bilin.

KZGYO kimbilir hangi F/K ve PD/DD üç gündür tavan kilitli işlem görüyor.

Sizler 1 F/K ve 0,5 PD/DD (Büyükyalı bilançoda iç edildiği için böyle yoksa daha düşük bu değerler!) ile OZKGY istiyorsunuz. Utanın!

Halk böyleleri için "gözünüzü toprak doyursun" der. Aynen öyle olsun!

PS: Dimyat yolları taşlı.

5. Ben satarak dağıtmam ama alırsam dağıtırım o denli her daim özak aldım, alırım , alacağımda ...
    yeni gelenler beni pek bilmez, ama ahmet patron alımlarımdan çok iyi anlar ....
    kzgyo da bilgilenmeniz için söyleyeyim fk hesaplanamaz, pd/dd 0,75 civarında defter değerinden yani yüzde 25 ucuz...
    9,40 lardayken aşağı gelemez benim alımlarım var deyip, 9 un altında isyan edenlerin gözünü ters manyel verdikleri için toprak doyuracak inşallah....

6. Eşe dosta herkese ama 3 ama 5 aldırıyorum net. Ama bunun yatırım tavsiyesi olmadığını eş dost hariç herkes biliyor ki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Ben satarak dağıtmam ama alırsam dağıtırım o denli her daim özak aldım, alırım , alacağımda ...
    yeni gelenler beni pek bilmez, ama ahmet patron alımlarımdan çok iyi anlar ....
    ...
    Merhaba, sizin mesajınızın üstüne geldiği için herhalde üstünüze alınmışsınız.Hitabım size değildi. Buraya yazdığım mesajlarda şahısları muhatap almadan yazarım. Birine bir diyeceğim olursa da şimdi olduğu gibi mesajını alıntılar öyle yazarım.

Hala bu hisseyi aşağı yönlü baskılayan manipülatör(ler)e seslenmiştim. Duyarlarsa tabi
    Son düzenleme : Azurit; 01-09-2023 saat: 13:09.

8.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Merhaba, sizin mesajınızın üstüne geldiği için herhalde üstünüze alınmışsınız.Hitabım size değildi. Buraya yazdığım mesalarda şahısları muhatap almadan yazarım. Birine bir diyeceğim olursa da şimdi olduğu gibi mesajını alıntılar öyle yazarım.

Hala bu hisseyi aşağı yönlü baskılayan manipülatör(ler)e seslenmiştim. Duyarlarsa tabi
    Benimki de sizinkinin üzerine rasgelmiş sizde üzerinize alınmışsınız ne tesadüf 🤣
    Ben de alıntılamamıştım halbuki ama neyse …

Sayfa 486/579 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •