Sayfa 408/579 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 4626 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Düşüncelerinize katılıyorum, seçim sonrası normale doneriz muhtemelen
    Bu özak GYO bayağı bi süre bizi bekletecek gibi duruyor, umarım yanılırım... Kaç aydır düşüyor, yeter artık....

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by omerteam Yazıyı Oku
    Bu özak GYO bayağı bi süre bizi bekletecek gibi duruyor, umarım yanılırım... Kaç aydır düşüyor, yeter artık....

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam seçim belirsizliği ortadan kalkincaya kadar bu şekilde gider sanırım. Ama çok ucuzladı bu hisse, çarpanları da ucuz olduğunu gösteriyor. Aşırı satıldığını düşünüyorum ben hissenin. Ayrica hem TRGYO hem de OZKGY hissesi ayni hareketler gösteriyor ve ikiside baya ucuzlamış durumdalar. Seçim sonrası normale döner diye düşünüyorum ben. Gayrimenkul sektörü enflasyon karşısında kendini degerleme yaparak koruyor zaten. Ptojelerden de para kazanirsa ekstra kazanc yapar. Seçim bitene kadar pek birşey beklenemez şuan. Ama emeklilik fonlari bugün satmadı gördüğüm kadarıyla. Bu guzel gelişme. Uzun süre dir satiyordu çünkü. Bundan sonra yatay olabilir, seçim sonrası da yavaş yavaş çıkabilir düşüncesindeyim.
    Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

3. ilk çeyrek Karı solo
    392.283.135 tl

ilk çeyrek konsolide karı
    327.508.313 tl.

4. Ilk ceyrek konut satislarinin zayifligina ragmen kira ve faiz gelirleri ile iyi bir bilanco geldigini dusunuyorum.

5. Bilanço gayet iyi şu piyasa koşullarında

Arkadaşlar bilançoyu okudum ,faaliyet raporunu da okudum, ayrıntılara girmeyeceğim şirket tıkır tıkır işliyor,uzun vadecilere, şirkete gerçek ortak olanlara söylüyorum, paramız emin ellerde ve hep beraber kazanacağız, rahat olun, stres yapmayın, güzel ülkemiz ve onun finans piyasası dolayısı ile BİST ve bizim tahtamız ,seçim ve sonrasının belirsizliği nedeniyle stres altında o nedenle şirketlerin yaptığı işler ve güzel bilançoları dikikate alınmaya biliyor bu durum sizleri bozmasın ,şirketinize güvenin ve lütfen bilanço ile faaliyet raporunu dikkatlice okuyup inceleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.saygılar sunarım....

Merakla beklenilen bilanço nihayet içine edilerek geldi bizim mahalle değerlemesini eklememişler 766 başlanılacak projelere avans ödenmiş. Demir cimento alınmış bitti denilen b.yalıda 1.215 milyon avans ödenmiş 500 milyon otele ödenmiş herşey stoklarda 5.44 den fona sattım dediği 13.418.08 lotu geri almış uzerinde görünüyor evet bilanço fena degil gibi görülsede bu ayak oyunları makyajlamalar yapilmasa daha iyimiş. Bu ülkede yatırımcı dostu ne yönetim nede patron yokmuş onu iyice öğretti.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

8. Arkadaşlar borsanın düşmanı faizdir. Şu an %32 faizi banka sana veriyor. Bu durumda borsa insanlara pahalı gelir. Faizler indiği zaman borsa koşmaya başlar. Sabırlı olmak en güzel davranış olur. Benim kaç sene oldu hatırlamıyorum al sat da yapmam sadece 20 üstünde yarısını vermiştim ne güzel aynı lotumu tamamlama imkanı veriyor işte bakıyorum başka türlü bakarsan önce paikolojini bozarlar sonra da malını elinden alırlar. Kağıt bana göre sağlam. Herkes hesabını kendi yapacak tabi.

Sayfa 408/579 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •