Sayfa 155/579 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 4626 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. turizmle ilgili olarak iklim sıkıntısından dolayı turizm sezonunun 1-2 ay daha uzun sürebileceği konuşuluyor.

Faturalandırma oyunları olmazsa 900 milyon 1 milyar arası ciro, 500 milyon 2.ç kar bekliyorum..

Yılın 2 çeyreği birinci çeyreğin %25 üstünde adet olarak konut satışları, 0 konutun İstanbul da yarısını yabancılar almış bu veriler dahilinde fiyat artış ve adet artışı birebir ozkgy ye yansısa 1.35 milyar satış olması gerekir 2.çeyrekte ama yatırım finans 700 milyon beklentisi var arada dev fark var...
    Yani özetle
    Eğer ki tüik in konut satış ve konut enflasyonuna senkronize rakam gelirse efsane bir bilanço olur....

Korkumuz malum, kağıt kalem oyunları olmasın...

Sadece 2.çeyrek
    Ciro beklentim 1 milyar
    Net kar 500 milyon burda bulunsun ..

Sizce ne gelir bilanço...

Bir dost

Bu arada
    Yatırım finans haftaya cuma dedi bilanço için
    Son düzenleme : sertol; 12-08-2022 saat: 19:22.

Hangi şéŕrefsizi görevlendirdilerse artık hala gönderemedi söyleyecek söz bulamıyorum artık bu sefillere beklediğimizi biliyor ya zevk alıyor işte....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Hangi şéŕrefsizi görevlendirdilerse artık hala gönderemedi söyleyecek söz bulamıyorum artık bu sefillere beklediğimizi biliyor ya zevk alıyor işte....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haftaya endekse kar satisi gelir tam satisin derinlesecegi gun bilancoyu gonderirler sonuc bilanco yine hic olur sadece bu bilanco icin degil gecmiste hep aynisini yaptilar

5. Bilanço rekor geleceği için bunu kutlamak İçin tam kadro yemeğe gitmişler, bilançoyu atacak olan arkadaş yemekte çok yemiş uykuya dalmış gece yarısı atar artık kalkınca 🤣

6.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Bilanço rekor geleceği için bunu kutlamak İçin tam kadro yemeğe gitmişler, bilançoyu atacak olan arkadaş yemekte çok yemiş uykuya dalmış gece yarısı atar artık kalkınca 🤣
    Yok yok, ekip komple Ela Excellence Resort'ta 6 gece 7 gün tatil yapıyorlardır bence.
    Sağlam gelsin de geç gelsin problem değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Menüde bal varsa ve yemekte balı fazla kaçırdıysa, Balkız gibi fenalaşmış da olabülü....
    Daş da düşebülü, Ayu da çıkabülü, bal da yiyebülü....

8. O değil de tahtayı yapan bozuluyor mu acaba roketledi mal veren yok salladı mal gelmiyor evirdi çevirdi mal yok. yatırımcı nasıl bir malın üstüne yattıysa kimse kıpırdamıyor.

Trade edenler şimdiye el sallamıştır- 1 kişi ver al yapmış helal olsun ama unutmayın 1 kişi başardı ise 99 kişi başaramaz öyle kolay değil trade vs işleri.

Neyse bilanço ne gelir bilmiyorum.

Ama birisi gelse patrona al hisse başı 10 lira şirketi bana ver derse, ne cevap alir tahmin edebiliyorum.o yüzden oyna devam

Sayfa 155/579 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •