Sayfa 531/577 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Ama en çok bizi incittiler

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    8,15’in altı yok gibi gözüküyor bende.
    Tabi belli olmaz.

2. özelden soranlar için yazıyorum. Satmadım uzun vadeli portfoyümün baş köşesinde artarak durmaya devam ediyor... Yeni başlayan ve satışta olan projeleri ile orta vadede güzel getiriler elde edileceğine inancım tam, özaksa koy sepete formasyonu aynen devam etmekte

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    8,15’in altı yok gibi gözüküyor bende.
    Tabi belli olmaz.
    Bu tahtacı ne yapmak istemektedir.
    Tamam anladık. Lafı ağzımıza soktun.
    8,15’in altı varmış.
    Anladık.

4. 8 in altınıda gösterdiler,yıl başında 10.40 dı, enflasyon karşısında zararımız neredeyse enflasyon dahil%80-90.tuvalet kağıdı kadar değeri yokmuş..

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Araştıran oldu mu ?
    GYO. lar içinde en ucuzu bu mu , yoksa daha ucuzu var mı ?
    Eli yüzü düzgün gyo'lar içinde benim listede en ucuzları ozkgy ve ozgyo. Şu an pd/dd olarak ozkgy daha ucuz, ama yıl sonundaki yeniden değerlemeler sonrası ozgyo muhtelemen daha ucuz olacak (çünkü ozgyo yılda sadece bir defa yeniden değerleme yapıyor).
    Hisselerin hikayeleri bambaşka tabii, hisse kodları dışında pek bir benzerlikleri yok, salt ucuzluk dışında bunu da dikkate almak gerek.
    Ben her ikisine de bir miktar yatırım yaptım.
    YTD

6. Çok ucuz olduğunu düşünerek 9 civarlarından yatırım yaptım.
    Ucuzluğuna inat son bir kaç günde düşüşü iyice abarttı
    8.35'in altına düşünce teknik görünümü de iyice bozdu, çok bariz bir OBO çizdi.
    Bunu tahtacının dağıttığı malları toplayamaması ve kısa vadecileri bezdirmek için tahtayı baskılaması olarak yorumluyorum.
    Bakalım kısa vadecilerin sinir uçlarını daha ne kadar zorlayacak?
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Eli yüzü düzgün gyo'lar içinde benim listede en ucuzları ozkgy ve ozgyo. Şu an pd/dd olarak ozkgy daha ucuz, ama yıl sonundaki yeniden değerlemeler sonrası ozgyo muhtelemen daha ucuz olacak (çünkü ozgyo yılda sadece bir defa yeniden değerleme yapıyor).
    Hisselerin hikayeleri bambaşka tabii, hisse kodları dışında pek bir benzerlikleri yok, salt ucuzluk dışında bunu da dikkate almak gerek.
    Ben her ikisine de bir miktar yatırım yaptım.
    YTD
    Bana gore en ucuz ihlgm dir ama iste tahtaci gicik

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    özelden soranlar için yazıyorum. Satmadım uzun vadeli portfoyümün baş köşesinde artarak durmaya devam ediyor... Yeni başlayan ve satışta olan projeleri ile orta vadede güzel getiriler elde edileceğine inancım tam, özaksa koy sepete formasyonu aynen devam etmekte
    Sn.linux Kemer tatil köyünün sezona yetiştirilmesi konusunda gelişme var mı?..Şirketin parası ve ekibi var,zaman hala yeterli,büyük turizm inşaatlarına başlamadan önce önemli miktarda gelir getirmesi beklenen çabuk tamamlanabilecek bu projeyi öncelikle devreye almalı..

Sayfa 531/577 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •