Sayfa 341/577 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    O bölge sıkıntılı bir yer deprem teknolojisiyle yapılmalı ve bunu öne çıkarmalılar... konut işlerinin toki ve büyük şirketler gyo lar tarafından yapılması gerektiğine dair söylemler arttı....

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Deprem sebebiyle iyi ve kötü inşaat firmaları ayrılacaktır, imkanı olan güvenilir firmalardan almak isteyecektir...
    halihazırda yapılmış ve yapılmakta olanlara ayrıca bir talep gelecektir...

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Deprem sebebiyle iyi ve kötü inşaat firmaları ayrılacaktır, imkanı olan güvenilir firmalardan almak isteyecektir...
    halihazırda yapılmış ve yapılmakta olanlara ayrıca bir talep gelecektir...
    ozakın o kadar nakiti olmasına rağmen geri alım vs açıklamış olmasına ne diyorsunuz temettü yok hisseye destek yok sizce amaç ne olabilir...
    nasip....

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    ozakın o kadar nakiti olmasına rağmen geri alım vs açıklamış olmasına ne diyorsunuz temettü yok hisseye destek yok sizce amaç ne olabilir...
    Henüz açıklamadı, belki açıklar belli mi olur 😉

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Henüz açıklamadı, belki açıklar belli mi olur 😉
    Bağış yaptımı?Deprem için.

O da gerek.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Adı lazım değil fon burda satış yapmış ocak ayında
    bu fon ne zaman burda satış yapsa ortalik tufan oluyor,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Patron Malatyalı inşallah kaybı yoktur geçmiş olsun tüm depremzedelere ve yakınlarına, hayatını kaybeden canlarımıza da Allah tan rahmet diliyorum çok kara günler yaşıyoruz Allah yardımcımız olsun başka nasıl dua edilir bilemiyorum nasıl geçer bu acılar onu da bilmiyorum ama dağ kaldıramamış insan almış yükü
    ...

Allah bu acıları unutturmasa da atlatmamıza vesile olacak hep güzel haberler almayı nasip etsin güzel ülkemize..

Bir dost

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Patron Malatyalı inşallah kaybı yoktur geçmiş olsun tüm depremzedelere ve yakınlarına, hayatını kaybeden canlarımıza da Allah tan rahmet diliyorum çok kara günler yaşıyoruz Allah yardımcımız olsun başka nasıl dua edilir bilemiyorum nasıl geçer bu acılar onu da bilmiyorum ama dağ kaldıramamış insan almış yükü
    ...

Allah bu acıları unutturmasa da atlatmamıza vesile olacak hep güzel haberler almayı nasip etsin güzel ülkemize..

Bir dost
    belki kendiside oradaydı yatırımcısının ahı tuttumu acaba diyorum ses yok
    nasip....

özak artık istanbul sevdasından vazgeçmeye başlamalı ankara antalya gibi şehirlere ev yapmalı bodrumda aldığı yere proje geliştirmeli bizim mahalle depremin en çok etkileyecegi bölgelerdekeza b.yalıda öyle belki deprem korkusu satışlarını etkilecektir... portföy çeşitliği iyidir
    nasip....

Sayfa 341/577 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •