Sayfa 505/577 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. buyuk ihtimalle tahtada krediyle fink atan bir grup vardi ona onlem aldirdilar. patronun asil yapmasi gereken bu zibidilere izin vermemesiydi.

2. .................................................. ....................................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    buyuk ihtimalle tahtada krediyle fink atan bir grup vardi ona onlem aldirdilar. patronun asil yapmasi gereken bu zibidilere izin vermemesiydi.
    Eline kac kere firsat gecti fiyatini fk 5 cekse kim niye cektin demezdi
    ama kendisi kazanmasanda bazi gruplarin kazanmasina göm yumuyor tahtada
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Ozak balmumcu projesi kendi sitesinde ozak palas balmumcu diye ilanda ayrica bolgede oturuyorum arazide calismalar yazin basladi arsada bulunan metruk binalar yikildi. Arkada apartman daireleri on kisimda ise bitisik nizam villa tarzi yapilar var. proje gorselleri birkac yerde yayinlandi.

5.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Ozak balmumcu projesi kendi sitesinde ozak palas balmumcu diye ilanda ayrica bolgede oturuyorum arazide calismalar yazin basladi arsada bulunan metruk binalar yikildi. Arkada apartman daireleri on kisimda ise bitisik nizam villa tarzi yapilar var. proje gorselleri birkac yerde yayinlandi.
    Aynen, zamanında o taraflarda iş yerim vardı, konumu çok güzel, onun için ben de yakından takip ediyorum, Özak Palas Balmumcu, çok yakında derler...

https://www.ozakgyo.com/tr/proje/oza...-balmumcu.html
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. 2 haftalık hareketlere bakıldığında neredeyse başladığımız noktaya döndük ne oldu, devreler kestirildi, yüzlerce hatta binlerce ky aldı sattı, sonuçta eksi not aldık şirket kurumsallığı adına...
    böyle pırlanta gibi bir şirket ne diye olumsuz eksi not alsınki ben olsam aldırmazdım , bu dünyada çoğu şey artık anlaşılmaz... uzun vadeciler için sorun yok, özaksa koy sepete formasyonuyla devam pırlantanın ışığını takip et...

7. kredi yasagi gelince kredili mal alanlar ya satmak durumunda ya da nakdi giris yapmali ya da kredi faizini odemesi lazim, krediye kapaninca geri cagirma prosedurunu bilmiyorum acikcasi. tahminen satislarin sebebi bu.

kredi faizleri %10a dayanan kurumlar var galiba. 10 liradan 100000 lot alan 60 70 aylik faiz oder piyasadaki ortalama faizlerle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Kredili 100 bin lot bu fiyattan hisse senedini 10 tl den alsa
    su pozisyonda elindekilerin digerlerini satip bunu tutsa getirisi daha yüksek olur
    her kimki bunun üzerine hesap kuruyorsa yanlis yapiyordur.

Bu kağıdı satıp baska kağıda gecmek isteseyen olsa düşük maliyeli

bu fiyattan satıp gecmez,

Eger mal toplayaacaksa dibe vurmak yerine 12 li fiyatlarda tutmaliydi,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 505/577 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz