Sayfa 472/579 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Ahlaksızlık üst level...

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

2. Bilançoda büyük yalı üzerinden kesinlikle hile var değerleme raporlarına bakarsanız evler hala Emlak Konut üzerinde tapuları alınmamış sattıkça tapuları Emlak Konuttan sattıklarına veriyorlar ve bilanço da bu değerleme yok . Düşünün ki en son 315 Konuttan bahsediyorlar değeri 9 Milyar TL 'ye yakın %60 'ı ÖZAK 'ın ama bilanço da ne hikmetse bu rakam böyle geçmiyor . Bu konu hakkında dava açılabilir aslında . Dinsizin hakkından imansız bunların hakkından adalet bile gelemez diye düşünüyorum ama yatırımcıdan bişeyleri gizleyerek , kaçırarak yükselemezsin Wampir Ahmed . Sadece Büyük Yalı ve Ela otelin değeri bile piyasa değerini aşıyor kasada ki 3.5 Milyar TL 'ye yakın cash para, onlarca otel arazisini ve arsayı saymazsak....

3. Freni patlamak üzere, endeks hafif eksi yaktı bu badozlama aşağı Ahlaksııızzz....

4. Endeks çıkarken operasyon evladı kağıdı endeks düşerken, endeks kağıdı Allah bin .elanızı versin. Zübükler...

Son düzenleme : Gol Kralı; 22-08-2023 saat: 14:47.

5. Bilanço yok şöyle yok böyle. Zihniyet, hırsız olunca sermayesinin bin katı kar gelsin, dd, fk 0.00000000001 olsun, hepsi hikaye. Halka arzda verilen sözler! Taahhütler!!!! Ar lazım biraz ar....

6. Ulan bi temettü ver ortaklarına, biraz insan ol, dürüstt ol, verdiğin SÖZLERİ TUT. (Temettü verirse yatırımcı çeker, zihniyet bu, yatırımcı gelmesin!) Her yıl %100 bedelsizle yılı geçiştir, dolaşımdaki lot sayısı çoğalsın, değersizleş. Senin zihniyetine mıçayım...

Spk ya öneri götürecem, halka açılan şirketlerin patronlarına özel, ahlak ve insani değer kursu açsınlar..

7.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Bilanço dipnotlarında stokları ikiye ayırmışlar ve büyük kısmını (ki görünen tutarın nerede ise tamamının Büyükyalı'dan oluştuğunu düşünüyorum) tamamlanmış olarak kayda geçirmişler.

Değerleme raporu ortada. Peki neden Büyükyalıyı yatırım amaçlı gayrimenkuller hesabına geçirmiyorlar? Yasal bir kılıfı, gerekçesi inanıyorum ki vardır.

Ancak böyle olunca satışların ve her satıştan yapılan karın, toplam potansiyel karın yatırımcılarla denetimi mümkün olamıyor. Sözün gelişi birim fiyatı 20 milyondan da satsa 30 milyondan da satsa stok maliyeti düşük olduğu için patron kar yazıyor ama hissedarlarca değerleme raporuna göre bunun denetimi olanaksızlaşıyor.

Bilanço bana göre şeffaf değil, dolayısıyla sonuç rakamlar bana çok bir şey ifade etmiyor.

Büyükyalı stoklarda durduğu müddetçe "acaba?" soruları hep gündemde kalacaktır.

Patron kağıdı almanın bedeli bu kadar büyük olmamalıydı.
    Şirkete sordum bu büyükyalı değerleme stok vs farkını dönerlerse paylaşırım. Sizlerde sorun
    YTD

Gr. 1.054 aldıkları 500 kilo altına endexli kira sertifikasını ne yapmışlar gören bilen varmı pis işler ..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Sayfa 472/579 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •