Sayfa 448/578 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Ahmet beyin hisse payı bedelsiz sonrası %54 e çıkmış nasıl olmuş demeyin bilmiyorum
    1.ç bilanço yanlış oldu diye düzeltme yapmışlardı hisse mi aldı diye sorduğumda aynı gün kapla düzelttiler

Bir dost

2. merkez bankası başkanı sn erkanı dinledim...
    kendisini eskiden de az çok tanıyan biri olarak gözlemlerimi az çok ifade edeyim burada kalsın...
    rakamlara göre hareket edeceğiz, politikaya göre değil diyor..
    gereken adımları atacağız, sonuçlarına bakacağız yol doğru ise devam edeceğiz diyor. peki bu adımlar ne ?
    kur korumalıyı ufak ufak tahliye edeceğiz peki nereye?
    risk almayanlara tl bazlı mevduata, gayrimenkule. risk alabilenler için borsaya ...
    çok kredi verilmiş, çok para basılmış mecburen bunları sıkılaştırma ile geri alacağız ki enflasyon yaratmasın ... bu rakam ne kadar benim hesaplarıma göre 500 milyar tl civarı gibi...
    enflasyon düşer mi? hayır düşmez 2024 ün ancak 2. yarısı seçimlerden sonra , sistemimiz çalışmaya devam ederse...
    bireysel krediler ve yerine ulaşmamış ticari kredilerden çok muzdarip... bunların enflasyon yarattığına inanıyor ki doğru...
    benim kanaatim kendisi ve Sn. mehmet şimşek şu an için türkiye için çok büyük kazançtır...

3.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    göstericem ben ona ansızı
    ansızın tavan bile olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    ansızın tavan bile olabilir
    aaaa oldu

5. Matah bir şey olmuş gibi tavırlar. Enteresan! Bir mikim olduğu yok. Hırsız herzamanki tanıdık hırsız... Güzellemelerinizi seveyim! Şirin patron. Hahahaghgfddfghjjgfghjjjggg........

Siz hırsıza daha yakın olabilirsiniz ama yıllardır biz cibiliyetini iyi biliriz. Örn.yakın geçmiş, geçen yılki 5 lirada yapılan (sözde!) ortak satışı ayağı... Sonrası hisse 21.5 TL!!!

Çıkarken her kadame, günlerce, haftalarca direnç! düşerken amed efendi çoook hevesli, şemsiyeyi içeride açıyor. Bu dünyanın diğer tarafı da var Amed efendi.. Çok ah alıyorsunuz çoook. Sizin o süslü püslü sunumlarınıza güvenip! size ortak olan İnsanların hayallerini, paralarını düzenbazlıklarla hokus pokus yapıyorsunuz.
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Ahmet beyin hisse payı bedelsiz sonrası %54 e çıkmış nasıl olmuş demeyin bilmiyorum
    1.ç bilanço yanlış oldu diye düzeltme yapmışlardı hisse mi aldı diye sorduğumda aynı gün kapla düzelttiler

Bir dost
    bedelsizle at izini kurt izinemi karıştırmışlar yaparlar
    nasip....

özak satanlar 12,6 fk ile sanko gyo arzına katılıyor olabilirlermi.... bu millet gerçekten şaşkın...
    nasip....

8. Benim açımdan merak edilen konu şu; endeks şu an hafif eksiye geçse bu hırsızlar ne yapar Buradan tabana verir mi? Bu hırsızlardan geçmiş 10+ yıllık haysiyet problemlerini bildiğimden, BEKLERİM. O kadar ş.refsizdirler! Söve söve! Mevcut fk ve dd sine (hepsi yalan, hepsi düzenbazlık) göre ÖLÜSÜ! 40-50 li fiyatlarda olması gereken hissede 8 lerde bile ya.şaklık peşindeler...

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Sayfa 448/578 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •