Sayfa 361/577 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 4616 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

2022 son çeyrek faaliyet raporunda yatırım amaçlı gayrimenkuller içine girmeyen bu nedenle değerleme farkı bilanço karına yansımayan Büyükyalı konutlarında saklı değeri kabaca da olsa hesaplamak mümkün. Faaliyet raporunda Byalı değerlemesi 3 milyar 318 milyon olarak yer alıyor:

Büyükyalı.jpg

Buna karşılık B.yalının stoklarda görünen maliyeti: 772,8 milyon:

Stoklar.jpg

Bu durumda son değerleme rakamlarıyla hepsinin satıldığı koşulda bilançoya girecek kar rakamı kabaca: 3,318,000-772,800= 2 milyar 545 milyon görünüyor.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    2022 son çeyrek faaliyet raporunda yatırım amaçlı gayrimenkuller içine girmeyen bu nedenle değerleme farkı bilanço karına yansımayan Büyükyalı konutlarında saklı değeri kabaca da olsa hesaplamak mümkün. Faaliyet raporunda Byalı değerlemesi 3 milyar 318 milyon olarak yer alıyor:

Büyükyalı.jpg

Buna karşılık B.yalının stoklarda görünen maliyeti: 772,8 milyon:

Stoklar.jpg

Bu durumda son değerleme rakamlarıyla hepsinin satıldığı koşulda bilançoya girecek kar rakamı kabaca: 3,318,000-772,800= 2 milyar 545 milyon görünüyor.
    b.yalıya izalatör koysun 2 ayda satar diğer kat malikleride gönüllü olarak maliyete ortak olur...
    nasip....

3. Klasik hareketleri
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Bu hisseye eşek eşek diyorum ama daha hiç üzmedi beni sağolsun
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. [QUOTE=sakura;6348130]b.yalıya izalatör koysun 2 ayda satar diğer kat malikleride gönüllü olarak maliyete ortak olur...[/QUOTE

büyükyalı için izalator gerekmeyebilir satış odaklı düşünüldüğünde ancak bizim mahalle için mantıklı olur ve de gerekli olabilir diye düşünüyorum. satışlar az-normal arası devam eder, ama fiyatlar ise artarak...

Hani diyorlar ya kıyı şeridi bakırköy felan acaba dedim. aslında zayıf olan yerleri çırpıcı deresi ve civarı olarak biliyorum....[QUOTE=linux;6348616]
     Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    b.yalıya izalatör koysun 2 ayda satar diğer kat malikleride gönüllü olarak maliyete ortak olur...[/QUOTE

büyükyalı için izalator gerekmeyebilir satış odaklı düşünüldüğünde ancak bizim mahalle için mantıklı olur ve de gerekli olabilir diye düşünüyorum. satışlar az-normal arası devam eder, ama fiyatlar ise artarak...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7. [QUOTE=sakura;6348774]Hani diyorlar ya kıyı şeridi bakırköy felan acaba dedim. aslında zayıf olan yerleri çırpıcı deresi ve civarı olarak biliyorum....
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizimmahalle gözden geçirilecek gerekirse izolatör konur problem değil , Ahmet patron bu konularda hassastır, imtina eder. Gecikmeye sebep oldu geç olsun güç olmasın , şirket çalışıyor . Yavaş yavaş haberler gelecektir tek tek , panik olmaya yatırımcı olmaktan vazgeçmeye gerek yok😉özaksa koy sepete 4. Sezon benim için devam etmekte...

3 otel 2026 27 de portföyde olur yazmış raporda bu arada Balmumcu proje hazırmış bölgede eşsiz benzersiz zart zurt .. Yakında kazma vururlar

c50 beton kullanıyoruz tüm projelerde dendi.
    Ama Sektör nanay ilk çeyrek.. En ucuz evimiz 20 milyon dediler

Bir dost

Sayfa 361/577 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •