Sayfa 386/577 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

İstanbul taşınmaz satışları %50 arttı son ay ilginç olan Büyükyalı da 90 adet satılık ilan vardı sarı sitede 20 ye düşmüş büyük bir azalma var.. Yeni konutlara ilgi fazla büyük ihtimalle..

Bir dost

2.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    TUIK in nisan 15 i gibi açıklayacağı konut satışları mart ayında şubat ayına göre kıyaslandığında ŞİMDİLİK yüzde 25 daha fazla durumda gözüküyor. Bilhassa istanbul içinde eski ev ile yeni evler arasında geçişler yaşanmakta. Yeni yapılan ve yapılmakta olan evlere talep hiç olmadığı kadar çok , fiyatlarda şubat ayına göre yüzde 15 civarında artmış durumda...
    Emlak konut 4 nisanda beşiktaş akatta küçük bir ihale açacak , full deniz manzaralı 13.500 m2 lik muteşem bir arsa...Bu seçmeli dersi alır ve layıkıyla geçer miyiz bakalım
    Zamanında yazmışız , yeni konutlara talebi...
    İstanbul alımlarında çok ciddi bir oranda yabancı talebi olduğunu da ekleyeyim .
    Beşiktaş akatın muhteşem bir yer olduğunu ve talep olacağını söylemiştik zamanında . Geline çok talip olunca Ahmet bey topa girmedi

Her zaman söyledim balmumcuda geç kalındı diye ahmet bey strateji hatası yaptı.
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Zamanında yazmışız , yeni konutlara talebi...
    İstanbul alımlarında çok ciddi bir oranda yabancı talebi olduğunu da ekleyeyim .
    Beşiktaş akatın muhteşem bir yer olduğunu ve talep olacağını söylemiştik zamanında . Geline çok talip olunca Ahmet bey topa girmedi
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Her zaman söyledim balmumcuda geç kalındı diye ahmet bey strateji hatası yaptı.

herşerde bir hayır vardır, daha önce başlasa ticari artı konut yapacaktı, şimdi ise komple bence konuta yürüyecek, peynir ekmek gibi satacak

Benim kafam karışık bu adamda ucuz hisse toplama sevdası oldukça her şey gecikebilir.... bu sene 3 milyarı aşan net kâr bekliyorum Allah aşkına bist 30 hariç hangi sanayi şirketi yapacak bu kârı bu çarpanlar nedir..
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    herşerde bir hayır vardır, daha önce başlasa ticari artı konut yapacaktı, şimdi ise komple bence konuta yürüyecek, peynir ekmek gibi satacak
    nasip....

6. Yeni ihale olmadı, şimdi eski ersalaramı bel bağladınız..;-)))

Hani bunlar geçen Eylül'de büyük projeler açıklayacaktı..??

Utanmadan bunu duyurdular ve hale tek proje yok meydanda..!!!

Alınan iki büyük ihale var, atılan temel yok, üç tane truzim arsası var atılan temel yok, üçten fazla konut arsası var atılan temel yok..!!!

Bunca varlıkta yokluk yaşatan bir yönetime bir de işini çok iyi biliyor diyorsunuz ya pes diyorum..;-))

Adam var olan kârı yok ediyor, eldeki imkanları yok ediyor, fırsatları pas geçiyor, ve hala başarılı..;-))

Gerçi yapılanı gizleyip son ana kadar milleti ap.tal yerine koymayı çok iyi biliyor, orası kesin..!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!?

7. Yine sus pus ,yine diyecek lafları yok..!!

Çünkü dertleri doğruları konuşmak değil, algı yaratıp hayal satmak..!!!

Geçen yıl Ekgyo nun peşkeş çekip, ben yemedim buyur sen ye deyip verdiği 350 büyükyalı bölümü olmasaydı doğru dürüst kâr olmayacaktı, kârın çoğu bunlardan ve Göktürk ten geldi, hepsi yıllar önce başlanmış işler..!!!

Değerleme kârı ile hisseyi pazarladı millete şimdi şişmiş fiyatı yedire yedire sindirme derdindeler..!!

Daha fazla yükselmesin diye de yeni işleri geciktirip duruyorlar..!!!

Bedelsiz verilene kadar da tek iyi haber vermezler, sonra yeni keklik avına başlar Ahmet efendi ve saz arkadaşları..;-))

Adam olun diyoruz ama nafile, bunlar başkasının sırtından geçinmeye alışmış asalak gibi yaşamayı marifet sanıyor..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

8. Koca forumda sen ben ve o kalmışız..;-))

Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

11.Muratblsk, sakura

Sayfa 386/577 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •