Sayfa 549/577 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. trgyo,2 günde toplam %10 yaptı,bu ********,geri vites 1ileri 2 geri,ne mundar bir gruba çattık...

2.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    trgyo,2 günde toplam %10 yaptı,bu ********,geri vites 1ileri 2 geri,ne mundar bir gruba çattık...
    Bir gün tavan yaptığını görür müyüz acaba?

Bu amed çok çarşaf yırtar ölemez........

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4. Cevizli projesine bugün geçerken göz attım, inter yapı elemanları zemin etüdü yapıyordu, yeri bilmeyenler için söyleyeyim . Bölgesinin en değerli boş büyük arazilerinden…

Görecez bakalım ne satmışlar gene 3 daire sattılarsa işimiz zor 476 milyon borçlanma senedi satmış sat sat faiz öde olmasın ortak...
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Cevizli projesine bugün geçerken göz attım, inter yapı elemanları zemin etüdü yapıyordu, yeri bilmeyenler için söyleyeyim . Bölgesinin en değerli boş büyük arazilerindenâ�¦
    nasip....

6. Şu ana kadar kötü yerlere dikmediler ki apartmanları,rezistanları,ne oldu,nereye yansıdı...f/k:1,4...pd/dd:0,5...yıl sonu bu değerler daha da düşeceği belli,hiç mi yansımaz hisseye,böyle berbat bir yapı,yönetim anlayışı nedir...

Anlayış şu hisse giderse yeni alicilar gelir kimsede satmaz baskıla ve topla. O yüzden bırakın arsayı evi altın madeni bulsa durum değişmez ancak bi kadar yeter dediginde belki sanırım bunun icin 40 veya 50 milyon lot daha toplaması lâzım

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Şu ana kadar kötü yerlere dikmediler ki apartmanları,rezistanları,ne oldu,nereye yansıdı...f/k:1,4...pd/dd:0,5...yıl sonu bu değerler daha da düşeceği belli,hiç mi yansımaz hisseye,böyle berbat bir yapı,yönetim anlayışı nedir...
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Anlayış şu hisse giderse yeni alicilar gelir kimsede satmaz baskıla ve topla. O yüzden bırakın arsayı evi altın madeni bulsa durum değişmez ancak bi kadar yeter dediginde belki sanırım bunun icin 40 veya 50 milyon lot daha toplaması lâzım

aynen,yapacak bir şey de yok,bu saatden sonra başka bir arayışa gireceğimiz de yarar sağlamaz,bekleyeceğiz sonuna kadar.

Sayfa 549/577 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •