Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Dolar- Eurobond fonu hangisi

Dolar- Eurobond fonu hangisi

malum yüksek enflasyon var. lakin tl de faiz yok. bu nedenle vatandaş için bist kaçış noktası oluyor. lakin onunda sonu böyle giderse 1 aya gelir. dolara geçeceklere dur geçme sana kur korumalı verelim dendi. lakin bu para eninde sonunda dolara geçecek. işte bu noktada direk dolara mı geçmeli yoksa eurobond fona mı? karasız kaldım, görüşleriniz nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    malum yüksek enflasyon var. lakin tl de faiz yok. bu nedenle vatandaş için bist kaçış noktası oluyor. lakin onunda sonu böyle giderse 1 aya gelir. dolara geçeceklere dur geçme sana kur korumalı verelim dendi. lakin bu para eninde sonunda dolara geçecek. işte bu noktada direk dolara mı geçmeli yoksa eurobond fona mı? karasız kaldım, görüşleriniz nedir?
    merhaba sn.şef , şimdi bir benzetme yapacağım ama yanlış anlamayın ; evlilik yapmak istemeyen bir adam , belli bir sevgiliyle ( kadınla ) aynı evde yaşamayı mı yoksa ara sıra rastgele bir kadınla birlikte olmayı mı seçmeli ? Bir çok açıdan incelenmeli.

Tüm dünyanın kabul ettiği rezerv paranın kendisini taşımak varken , yan ürünlerle riske girmeye gerek var mı ?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    merhaba sn.şef , şimdi bir benzetme yapacağım ama yanlış anlamayın ; evlilik yapmak istemeyen bir adam , belli bir sevgiliyle ( kadınla ) aynı evde yaşamayı mı yoksa ara sıra rastgele bir kadınla birlikte olmayı mı seçmeli ? Bir çok açıdan incelenmeli.

Tüm dünyanın kabul ettiği rezerv paranın kendisini taşımak varken , yan ürünlerle riske girmeye gerek var mı ?
    şöyle bir fark var; şuan dolar 14,67 iken bankadan 14,77-14,80 gibi fiyatlarla alınıyor, onbinde 2 ilave vergiside var. satarken de yine daha düşük fiyattan satıyorsun. üstelik eurobond un faizi var, doların faizi kalmadı gibi.

4. Arkadaşlar selam,
    Ben iyi mi yaptım kötümü, bilen, fikri olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen.
    Geçmiş getirilerine bakarak Tahvil ağırlıklı YOT ykb ve
    GPG aldım fakat içinde bulunduğumuz şu günlerde ve gelecekte doğru bir alım mı kafam karıştı şimdiden yardımlarınız için çok Teşekkür ederim

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •