Sayfa 11/142 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    İnfo 12 milyon rğchan aldı
    7.5 milyon anasını sattı.
    Eeee rüchana bedel ödemeyecenmi?
    Çakallar iş başında bu yönetimle didişme çok Yanlar yakar, çokkkkkkkk Ali Cengiz oyununda çok acemi cengiz ler var, gemide çok.
    Niye bedel ödesin arbitraj için yapıyor o işlemi zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Şirket yönetimi bu tahtayı P.ç etsin diye icazet verdiğiniz dedi siz de bu işleri yaptınız.Ama İnşallah cengiz bey size hem tahtada hem Genel Kurulda gereken cevabı verir.

Çok büyük terbiyesizlik yaptınız yatırımcınıza. Sizin Katılım Bankacılığınızı sevsinler aldığınız maaşa kadar haram karıştı.

Bu kadar ah alınarak kazanılanlarda bir yerlerden mutlaka çıkar.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 27-04-2022 saat: 13:49.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Baldayı adamlar sana çalışıyor valla bayrak riskini almak istemeyenler ve parası olmayanlar ve bugün alıp satmak isteyen ile bence 1.20 mümkün ben oralara gelerise çok yüklü mal almayı planlıyorum hadi hayırlısı

4. neyse burda bayağı ali cengiz oyunları dönüyormuş...

en iyisi uzak durmak...

bist 30 dışına çıkmama kuralımı bozayım dedim...

koskoca banka bile ne işlerle uğraşıyor gördüm...

size kolay gelsin...

5. Çok merak ediyorum, benim küçücük portföyüm için bile içim cızzzz ediyor, acaba Cengiz bey bu konuda ne düşünüyor, canı yanıyor mu?

Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Baldayı adamlar sana çalışıyor valla bayrak riskini almak istemeyenler ve parası olmayanlar ve bugün alıp satmak isteyen ile bence 1.20 mümkün ben oralara gelerise çok yüklü mal almayı planlıyorum hadi hayırlısı

ne diyeyim bilemiyorum ,ana tahtadan 140 tan bıraz aldım zararına verdim bugün

7. Ruchani cengiz satiyo. Bedelliye katilmiycak anlasilan. 1 10 lar cok uzak degil ana tahtada malesef. Bunun benzeri 2 ay once klgyo da yasandi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Saygın işadamı olarak tanımlanan Cengiz Bey ve şürekası hisse ve rüçhan payları üzerinde baskı kurup fiyat düşürüyorlar. Küçük yatırımcının rüçhanlarını ucuza kapatma derdinde. Gerek ana hissede gerekse rüçhan paylarında satan da kendileri alan da

Sayfa 11/142 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •