Special Days Image
Sayfa 112/142 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Sayın bdayım benim dikkat çekmek istediğim konu birebir aktif büyüklükten ziyade malesef her alanda Kuveyt Türk ün diğerlerinden çok üstün olması. Bu alanlar açık ara şube sayısı liderliği ve mükemmel kolay bir mobil bankacılık uygulaması olması. Birde yurtdışından gelen, (ister turist ister burada yaşayan olsun) bir çok yabancının ilk tercihi nedense Kuveyt oluyor. Geçen sene bir iş için Kuveyt Türk ün merkez şubesinde uğramak durumunda kalmıştım, yarım saat kadar sürdü işim çok enteresan detaylar dikkatimi çekti. Bütün şube çalışanları müşterileriyle şakır şakır Arapça, Farsça, İngilizce konuşabiliyordu, o an şubede bulunan müşterilerin hem yoğunluğu hemde çoğunun yabancı uyruklu olması çok garip gelmişti bana, müşteri temsilcilerinin şakır şakır Arapça konuşmasını geçtim en vasıfsız denilebilecek vezne bölümü çalışanları bile Arapça, İngilizce konuşabiliyordu müşteriyle . Belki de o günkü tecrübemden dolayı Kuveyt Türk çok farklı göründü gözüme bilmiyorum, başka şubeleriylede birkaç işim oldu sonrasında bence müşteri ilişkileri mükemmel, çalışanları çok üst düzeyde bir kurum

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

dostum demekki adamlar daha dürüst daha kurumsallar

2. Bu katılım bankalarındaki kâr patlamasından eğer Albrk nasiplenemiyorsa ya çok çok kötü yönetiliyor yada çok çok iyi bir muhasebecileri var. Başka bir seçenek ve açıklaması yok bunun

Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Bu katılım bankalarındaki kâr patlamasından eğer Albrk nasiplenemiyorsa ya çok çok kötü yönetiliyor yada çok çok iyi bir muhasebecileri var. Başka bir seçenek ve açıklaması yok bunun

yukarıya yazdım ya sayın Düşünür

geçen sene 12 ayda ayırdıkları karşılığı , bu yıl 3 ayda ayırdılar

çok iyi muhasebecıleri var

elimizde dünya kadar menkul var ,gayrımenkullerin değeride 2 kat 3 kat arttı

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/nho2wgn.png

Cengız 275.797.949 lot olmuş , bugün matrıx e düştü
    267.430m lota düştü

6. Vay be hisse bitti resmen. Dibin dibinde 1 kademe bile kalkamiyo.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    267.430m lota düştü
    1 yıldır söyleye söyleye usandım. C zararda asla değil. Paranın değer kaybı konusunda toplum olarak elbette zarardayız.
    Lakin alım satım ve maliyet konusunda c her gün kaymak yiyor.
    Hisseye de en fazla zararı veren herkesin umut bağladığı bu herif oldu. Kademe ile ekmek peşindeler. Müslüman kılıklı şer odakları ve ahvali. Yönetimle didişeeeeeeemezzzzzzsinizzzzzzz. Kilon yetmezzzzzzz.

8.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    1 yıldır söyleye söyleye usandım. C zararda asla değil. Paranın değer kaybı konusunda toplum olarak elbette zarardayız.
    Lakin alım satım ve maliyet konusunda c her gün kaymak yiyor.
    Hisseye de en fazla zararı veren herkesin umut bağladığı bu herif oldu. Kademe ile ekmek peşindeler. Müslüman kılıklı şer odakları ve ahvali. Yönetimle didişeeeeeeemezzzzzzsinizzzzzzz. Kilon yetmezzzzzzz.
    Yonetimle didisemezsiniz ne demek? Ne yapiyorda didisiyor?

Sayfa 112/142 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •