Sayfa 114/142 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Mevcut hükümetin "resmi seçim tarihi açıklayacağını " bekleyenler için xbank şuan bedava durumdadır. (O gün geldiğinde bir daha asla seçim olmasa dahi)... Eğer ki "resmi tarih açıklanmadan bir yolunu bulurlar seçimi 6-ay - 6 ay erteleyip dururlar" diyen taraftaysanız Borsadan uzaklaşın... Benim tahminim ise; Halkın gözünde meşruluğunu yitirmemek için Hükümet numaradan da olsa resmi bir seçim süreci başlatacaktır, sırf (bakın hiçbir şeyden korktuğumuz, çekindiğimiz yok, her zaman demokrasiden yanayız imajı vermek için) lakin o seçim bir yolu bulunup ertelenecektir. Mevcut Hükümet kazanacağına emin olmadıkça bir daha asla seçim yapılmayacaktır. Ama meşruluğuna zarar gelmemesi, niyetinin ne olduğunu hissettirmemek için o resmi seçim sürecine de mutlaka girecektir. İşte o resmi açıklama yapılmadan 1-2 hafta öncesinden başlayan bir yükseliş göreceğiz Borsalarda. Açıklama ile birlikte Yeşil barların uzunluğu artarak devam edecek. İşte geldik asıl ve en büyük meseleye, peki biz malı nerede satacağız? Onlar bir bahane üretip seçimi ertelemeden ve iptal kararı almadan önce o Trenden vaktinde inebilmek asıl becerimiz olacak

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın ünsüz düşünür. Saygılar
    Topiğe kişiliğiniz ile renk kattınız.
    Bu ara malum hava çok yağışlı geçiyor. Bazı yerlere yoğun dolu yağışı olmuş. Malum zayiat çokmuş, sizde zayiat vermediniz İNŞALLAH.

2. Şeref duydum sayın Haymatlas, sağolun varolun.
     Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Sayın ünsüz düşünür. Saygılar
    Topiğe kişiliğiniz ile renk kattınız.
    Bu ara malum hava çok yağışlı geçiyor. Bazı yerlere yoğun dolu yağışı olmuş. Malum zayiat çokmuş, sizde zayiat vermediniz İNŞALLAH.

3. Benim dediğim gibi önceki sayfalarda zaten tüm katılım bankalarını incelemiştim
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    aktıf buyukluk bakımından Kuveyt Türk 284 milyon

zıraat 121.6

Türkıye fınans 120.6

Vakıf 118.7

ALBARAKA 117.9

Emlakkatılım 48.8

ılk 3aylık durum böyle Kuveyt Turk ü saymaz isek

diyerleriyle aktıf buyukluk hemen hemen birbirleriyle yakın

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/kat...klasti/2596095
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

4. Albaraka in katılım bankaları içinden ilk çeyrek kârı olarak 5. Sırada olmasını beceriksizlikle açıklayamazsiniz tam aksine bunu profesyonel bir şekilde itinayla yapıyorlar. Yazık bize

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

5. Tekniği, Temeli bir yana bırakın sırf bu yüksek istatistik için bile rahat olabilirsiniz. 12 yıllık borsa hayatımda benim Yeşil Sermaye tarafından tokatlandığım tarihte yazmamıştır. Bu şansmıdır, aşırı konsantrasyonun getirdiği bir enerjimidir orasını bilemem ama ne zaman bu türde kısa vade yatırım yapmaya niyetlensem AL tuşuna basmadan önce 7 kez hep şu sözü söylerim. "İmansızın Hakkından Dinsiz gelir" Belki deli diyeceksiniz ama inanın hep böyle yaptım ve Tanrı yüzümü hiç kara çıkarmadı

Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Dayı istediğini yazabilirsin, saygı duyarım.
    Biz kel aynak kuşu gibi kaldık, istesende bizim Gibi hocayı bulamassın, borsayı hocalığa indirgemene güldüm geçtim.
    Bahsi geçen şahıs bu işi hiç bilmiyor öylemi. Şeytana papucu ters giydirdiler görmüyor musun.
    İşlem yapılan aracı kurum sayısı 20 yide geçti.
    Ekranda gördüğünüz lot ları saymayın, dışarıda gizli ellerde bekleyen 200 m lot var, isterse 500 molsun. Gelsin 1 lireye 5sene sonra gitsin 10 lireye sen ben ne kazanacak 0000000 onlar kazanacak yine, bu işin içinde yönetimden birinin parmağında yoksa, bu beğenmediğin hocanın bıyıklarını sökerim.
    Selamlar iyi bayramlar

Haymatlas hocam. burada çoğu arkadaş hıssede nelerin olup bittiğini bilmeye bilir

eli uzun değildir ,çevresi olmayabilir , bilgiye ulaşamaz onları anlarım

sana gelince özelden bazı bilgileri verdiğim halde

hala aslı astarı olmayan yazılarını görünce inananamıyorum

az bi şey takas analizi bilsen yazdıklarından utanırsın

insan bilmeye bilir çok normal , sen bilmediğini de bilmiyorsun

ve aynı şeyleri yazmaya devam ediyorsun , öğrenme isteğinde malesef yok

bak bir kedi gördüm sanki diye yazdım , 252 milyon lottan 267 milyon lota çıktı

bazı insanlar bazı şeyleri iyi yaparlar ,benim yaptığım en iyi şeylerden

bir tanesi de takası iyi okumak, öğretmenler bilgisi olmayan konuda ısrar etmezler

o yüzden borsaya indirgedim saygılar
    Son düzenleme : bdayım; 11-07-2022 saat: 08:44.

dostlar Cengiz bey borsacı birisi değil ,iş insanı ,sıradan da değil

borsacı olsa böyle basit hatalar yapmazdı , gelip albaraka hissesi almazdı

Cengiz bey Urfalı ,Urfalı vatandaşlarımızın da çoğunlukla kökenleri arap

albaraka da arap sermayesi , bu size bir çağrışım yapmıyormu ?

genelkurulda da çatır çatır arapça konuştu

bana yazılamayacak şeyleri burada yazdırmayın açık açık

bilgi en değerli hazinedir

https://i.hizliresim.com/8wke554.png

takas ve aylık pasta

toplam fark 31.5 milyon lot

Sayfa 114/142 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız