Sayfa 12/142 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Ruchani cengiz satiyo. Bedelliye katilmiycak anlasilan. 1 10 lar cok uzak degil ana tahtada malesef. Bunun benzeri 2 ay once klgyo da yasandi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ziraat ruçhanı en çok satan orada da Cengiz in malı var

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Ruchani cengiz satiyo. Bedelliye katilmiycak anlasilan. 1 10 lar cok uzak degil ana tahtada malesef. Bunun benzeri 2 ay once klgyo da yasandi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum düşüncenize

anlaşılır gibi değil 4 gün önce 2 lıranın üstündeydi hısse oradan satmayan buralardan neden satar ?

4. İnfodan rüçhan alan cengiz değil mi? Rahat olun arkadaşlar bu pis tezgaha gelmeyin. Rüçhan satan, bu fiyatlardan albrk satan yanılır.

5. Bedelliden önce pay % 16.15 ti bedelli tamamlandığında kim ne yapmış görürüz.Ben Cengiz Beyin satış yaptığına hiç ihtimal dahi vermiyorum.İnfo arbitraj yapmaya çalışan biri.Bir önceki bedelli de de böyle aktifti o zaman Cengiz Bey yoktu.

Keza İNFo HLGYO bedellisinde de böyle çok aktifti Rüçhan alıp normal tahtada satarak arbitraj yapmaya çalışıyor o

Ayrıca kim ne yaparsa yapsın ben bu işten şirketi sorumlu tutarım.

Yaptıkları yapmadıkları ile bu ortama sebep olan ALBRK yönetimi ve Patronlarıdır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

vakıfın takasında mal yok an itibariyle 12 milyon lot ruçhan sattı

cıtı yada emeklilikyatırım fonlarının malını satıyor büyük ihtımal

7. Satıp aşağıdan almayı becerebiliyorsanız orası ayrı tabi ona diyecek sözüm yok. Ben o riske giremem açıkçası 1.10 olsun sorun değil nasıl olsa sürmek zorunda kalacaklar

8.  Alıntı Originally Posted by Demiraslan Yazıyı Oku
    Satıp aşağıdan almayı becerebiliyorsanız orası ayrı tabi ona diyecek sözüm yok. Ben o riske giremem açıkçası 1.10 olsun sorun değil nasıl olsa sürmek zorunda kalacaklar
    EYİ de Cengiz 2 üstünde satmadıda şimdi niye satıyor. Bence bunlar danışıklı dövüş. Al ver gülüm.
    Banka geri alım yapacaktı alt limit sıfırdır sanırım
    Maşallah

Sayfa 12/142 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •