Sayfa 123/142 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Israrla kastırmaya yanlışa devam.Bunun elbet bir bedeli olacak...
    Maya bozuk olunca işler böyle oluyor.
    Birisinin peşine takıldık ağır aksak...
    Her gün tavan yapan dönerse ne olacak, sıra buna mı gelecek.
    Kİ... Çı kırık klgyo ve ihlgm bile yol aldı

2. Ben herhangi bir hissede pozisyonumda içime sinmeyen bir durum oluşmuşsa olduğu kadar olmadığı kader derim.

Belli süre yazmaya ara veriyorum.

Herkese iyi hafta sonları.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Takibe alıpta gitmeyen tek bu mız mız, ve de
    AVOD kaldı ama orada da bir dümen var.

4. Tam taban zamanı kaçırma fırsatı eşlik et

5. Bu günkü hızlı yükselişi bu gün yarın açıklanacak muhteşem bilanço üle süslerler şerolar.
    Şu bizim ünsüz düşünüre kızdığım yanları yanında haklılık payı olan konular var demedende edemiyorum. Yeşil sermaye algısını bunlar yek ve yeksan eden tayfalar. Bizim kaç yıldır süründü anca yürüdü Gozde yerlerde sürünür,
    İhlgm si adese, ittifak, ieyo, daha niceleri ne canlar yaktılar. 3 beş yıl bekleyip her gün tavan yapsalar kim kazanır. Yine şerolar!
    Velhasıl kelam kokmuş bunlar.

6. KAP: ALBRK ALK [ ] ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu (TFRS 9'a Göre Karşılık Ayrılmış)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1053156
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...827e079e104e51

Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu (TFRS 9'a Göre Karşılık Ayrılmış) 2022-01-01 2022-06-30 2021-01-01 2021-06-30

DÖNEM KARI 652405000
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Biliyorum beni hiç sevmediniz, çünkü "Kral Çıplak" diyenleri, gerçekleri tokat gibi yüzüne vuranları bu toplum tarih boyunca sevmedi. Bir 1 ay önce aranıza geldim ve "Tanrı ile Aldatanlara" bir tokat daha basıp kârımı alıp çıktım. Bu gurur ve onur bana yeter. Hakedenin Yolu açık olsun. sketch-1660048220977.jpg

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Biliyorum beni hiç sevmediniz, çünkü "Kral Çıplak" diyenleri, gerçekleri tokat gibi yüzüne vuranları bu toplum tarih boyunca sevmedi. Bir 1 ay önce aranıza geldim ve "Tanrı ile Aldatanlara" bir tokat daha basıp kârımı alıp çıktım. Bu gurur ve onur bana yeter. Hakedenin Yolu açık olsun. sketch-1660048220977.jpg

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son bıraktığımdan beri bayağı ilginç tipler türemiş neyse ben sessizliğe devam edeyim krtik rakam 1.62 üstü bayağı keyifli olur

Sayfa 123/142 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •