Sayfa 129/142 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1134 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. Cengiz abimiz 9 mln lot civarında mal almış.Tebrik ediyorum kendisini bayağı erken oldu.

Sayın Yusuf sen bilirsin bu malı ne zaman aldığını.Bizi bilgilendirirsen sevinirim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Son 2 gündür

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Cengiz abimiz 9 mln lot civarında mal almış.Tebrik ediyorum kendisini bayağı erken oldu.

Sayın Yusuf sen bilirsin bu malı ne zaman aldığını.Bizi bilgilendirirsen sevinirim.
    Aldıktan sonra, 1M lot fazlası ile tekrar satmış. Şu an takas miktarı 236.204M lot

4. Bu saatten sonra o aldı bu sattıya takılmadan hareket etmek gerekir. Ağustos başından beri ciddi marj sağladı. Ortalamalardan çok fazla uzaklaştı. TCMB'nın Son çıkardığı makroihtiyati tedbirler bankalara ne tür etki edecek bakmak gerekir. Ben yükümü azaltarak gözlemlemeye devam ediyorum.

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Üstadlardan yeni çıkan bankalarla alakalı kararın, bizi nasıl etkileyeceği yönünde yorum bekliyorum. Ama sayın ZDX hariç herkes bizi terk etmiş sanırım...

7. TL bazlı zirve aşımı gerçekleşti. Tutmaya devam edenlere hayırlı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    500,000 lot ruchan aldık bakalım 0,15 ten...

bedelli parasını da attım aracı kuruma....

kesinlikle ruchandaki karı gözüm görmüyor...

bir 500,000 daha cekebilirim...
    bedelliden aldıgım albaraklar yarın tezgahta...

Sayfa 129/142 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •