Sayfa 42/142 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1134 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    ben kımseye ısım vererek elestırmem, ama şu çok ayıptır bunu bılırım, aylardır burda yazan adam bılır kı bırılerının malıyetı yuksek ve fena zarardalar. bu ınsanların okuyabılecegı bır alana benım malıyetım 1,17 yazmak, ahlakı mıdır ? etık mıdır ? bence ayıptır en yumusagından hakıkaten ayıptır. bunu yapmayın, ınsanlara saygınız olsun

alıntı

sayın Şahanun bedelli başladığından itibaren , 3 günlük işlemlerde

ağırlıklı ortama maliyetle alanlar 1.24.4

ağırlıklı ortalama satanlar 1.23.7

umduğun gibi değil , sen istiyor bir tek ben ucuz maliyet

ama herkes hemen hemen aynı maliyet

benim yeni maliyet 1.17

3 kuruşluk beyninle mi algı yapmaya çalışıyorsun

Cengiz 170 yüz 80 milyon lot yaklaşık mal satmış alanların ve satanların

ağırlıklı ortalamasının takas analizini yapmışim , o arada da bende bıraz almışım

demişim 1.17 maliyetle , sen iğrenç bir adamsın vesselam
    Son düzenleme : bdayım; 03-05-2022 saat: 23:28.

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Sayın bdayım,

öncelik ile henüz hisse almadım.izlemedeyım. sizin malıyetınız de epey düşükmüş, her faniye nasip olmaz en alttan almak yada en yukarıdan satmak. tebrık ederım.

ben kısa süreli borsa hayatımda sert düşen ve bedelli yapan şirketlerin, bu düşüşü anlık tepkı ıle hemen yukarıya vurmadıgı takdır de bırılerını ucuzdan malıyetlendırdıgıdır. bakınız siz malıyetlenmıssınız mesela, tabı sız malıyetlenırken ağalar da buralardan malıyetlenmıslerdır. işte o tahtayı taşıyacak ağalar da şunu cok ıyı bılıyor. bu arada dioten malıyetlenen kucukler, ılk tepkıde ya satıp cıkacaklar yada trade edecekler. bu bılgılerın ısıgında sankı bır dip daha yaşanacak ve yatayda seyredıp, bırılerını bıktırtıp yoluna devam edecek. işte ben bu beklentıler ıle ızlıyorum, hele daha düşer dıyorum .. bu benım dusuncem yanılabılırımde, belkıde hızla yukarı vurabılır de, umarım oyle olur ben alamam ve zararda olan arkadaşlar zararını cıkarır. ama benım dusuncem bu.. asla yatırım tavsıyesı ıcermez, ben cok yanılmıs bırıyım belkı yıne yanlıcagım ama ben bır dıp daha beklıyorum.. sonra bam bam bamm

önce beni tebrik ediyor

elinde olmayan hisseye yorum yapıyor , sonrada 1 dip daha bekliyorum diyor

senin gibi cambazları ben çok gördüm bu topiklerde

3. AAAAA Bu nedir ALLAH aşkına bayım ; hakaret, beddua, temennı.. hıç oldumu bu yazdıkların..

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    önce beni tebrik ediyor

elinde olmayan hisseye yorum yapıyor , sonrada 1 dip daha bekliyorum diyor

senin gibi cambazları ben çok gördüm bu topiklerde
    devamını da yazsana, bak orda demısım kı mesela, umarım ben alamam, zaradakıler zararını cıkarır, sonra bu benım beklentım yanılabılırım, ben cok yanılmıs adamım demısım. bunlarıda yaz .. ama bırısı arı kovanına comak sokunca bagırıp, hakaret edıp, bırlık olup bastırın ve gonderın dımı..

5. neyse herkes ınandıgını yapsın. ama burda kımseye ınanmayın. ayrıca spek elemaları lutfen bana yazmayın. o kötus söz ve beddularınızda size iade edıyorum, harıcı kotu soz ve beddua bana yakısmaz.

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ayrıca uslubun hiç hoş değil onu da düzelt , yazdıklarına analizmi diyorsun sen

ukalaca yazılarına böyle bir cevap yazınca , tebrik ettiği adama bu kez saldırımaya başlıyor, senin sikletin bana yetmez git işine

bir insan elinde olmayan mala niçin yorum yaparki ?

belkide beni sinirlendirip ceza almam isteniyor olabilir kim bilir

dostlar forumu meşgul ettim kusurum affola

8. kitap kadar sessiz olmak ıstıyorum bu konuda

Sayfa 42/142 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •