Sayfa 125/142 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Diğerleri dururken ya da diğerleri % 10 giderken bu olsa eyvallah.Kusurmabakmayın bakın bu operasyonu kim yapıyorsa arkasında kim varsa zerre umrumda değil külliyen yanlış.İsterse piyasanın 1 numarası olsun bu kişi. SKBNK gitti diye 3 tik kalkabildi.Hele bir de tutup YKB ye o raporu çıkarttırmak.

Endeks işine gelince onların bildiği kadar benim unuttuğum var.Yaya kalırlar benim yanımda.Demir tavında dövülür.Musluk akarken dolduracaksın.Bull market piyasanın hakkını da veremiyorsan ya da bunu algılayamıyorsan da kumda oynayacaksın.Bende bunu bilir bunu söylerim.

BUCİM ZOREN HLGYO bedellilerine bakın.Bakın bakalım orada kimseler ona buna bu tahtada tanındığı kadar fırsat tanımışlar mı?Bu büyük hatadır.Tahtacı ben değilim ki bunun faturası da bana çıksın.Saygılarımla

YKB den malı verdim ayağına diğer kurumlardan alan kendisi değilse bu işi yapan her kimse gidip kumda oynasın.

Bu soylediklerinin hepsinde hakli olabilirsin, onlardan daha tecrubelide olabilirsin ama bu durumun ne sana ne bize faydasi var bu hisse ozelinde. Sofor onlar, istediği yone surebiliyorlar gercek olan durum bu. Bunu kabullenip yolculuğu ona gore yapmak gerekir.

2. Kozaa haricinde en uzun süre taşıdığım hissedir, bir türlü istediğim seviyeye gelmedi,sabırla zamanla portföyü tamamen Albarakaya ayırdım, Albarakada arada al sat yaptım. Lot da arttırdım, sattığım hisseler şimdi uçuyor, bizimki kaplumbağa gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by esk_li Yazıyı Oku
    Kozaa haricinde en uzun süre taşıdığım hissedir, bir türlü istediğim seviyeye gelmedi,sabırla zamanla portföyü tamamen Albarakaya ayırdım, Albarakada arada al sat yaptım. Lot da arttırdım, sattığım hisseler şimdi uçuyor, bizimki kaplumbağa gibi...
    Güzel insan elindekileri satıverde buda uçsun. Kardan kaybedeceklerini aramızda toplayıp İban ver atalım.
    Yarın 1,70 yapayumda mızmızlanmayın.

4.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Bu soylediklerinin hepsinde hakli olabilirsin, onlardan daha tecrubelide olabilirsin ama bu durumun ne sana ne bize faydasi var bu hisse ozelinde. Sofor onlar, istediği yone surebiliyorlar gercek olan durum bu. Bunu kabullenip yolculuğu ona gore yapmak gerekir.
    Sende bu yazdıklarında doğrusun. Asa onların elinde ama genel piyasa dikkate alındığında burada yanlış operasyona imza attıkları çok net. Beni kayda alsalar en başta kendileri için hayırlı olur. Yine delirtildiğim zamanlar ISCTR topiğinde yazdıklarım ;

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=478

Merak eden topiği bu sayfadan itibaren 2-3 ay yazdıklarımı okusun sonra neler olmuş bir baksın.

Yine 1-2 aylık zaman zarfında bazı topiclerde endeks yorumlarım mevcut.

Güç ellerinde olabilir ama hiç kimse piyasadan büyük değildir. Ve kendileri için çoktan yanlış yaptıklarını kabul etme zamanı geçmiştir.

Dolar tl grafiği de çok ilginç oldu. Adım hıdır elimden gelen budur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Bu tahtanın direnci 1,55 ile düşeni kırınca 22.04.2022 günü gördüğü en yüksek 1,65 tir.Siz ne yaptınız barutu tahtaya yanlış yerde basarak kullandınız.Hadi sıkıyorsa elinizde kalanı da şimdi baskılamak için kullanın bakalım görelim ne oluyor.Asa bende değil ama bazı zamanlar vardır yapılması gereken bellidir.Benim işimde ASA elinde olan ne yapıyor onu görmek.

Hadi bakalım yazdım yorumu görelim asa elinde olanları.

Ne oldu basmalara doyamıyordunuz. Bassanıza şimdi de...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Albaraka Türk'ün kurduğu şirket, ilk kurumsal kira sertifikası ihracını tamamladı

Albaraka Türk tarafından şirketlerin kira sertifikası ihraçlarına aracılık etmek amacıyla kurulan Değer Varlık Kiralama Şirketi (Değer VKŞ), MNG Kargo'nun kira sertifikası ihracına aracılık işlemini başarıyla tamamladı.

Albaraka Türk açıklamasına göre, banka, 2021'de gerçekleştirdiği 109 ihraç ve 22,2 milyar TL hacimle sektörde gerçekleştirilen kira sertifikalarının yüzde 23'ünü karşılayarak katılım bankaları arasında bu alanda zirvede yer aldı.

Sermaye piyasalarında edindiği bu deneyimle, üçüncü tarafların ihraçlarına aracılık ederek şirketlerin sermaye piyasalarına erişimine katkı sağlamayı hedefleyen Albaraka Türk, ilk adımı Değer Varlık Kiralama Şirketini kurarak atmıştı. Değer VKŞ, sektörünün öncü şirketlerinden MNG Kargo'nun kira sertifikası ihracını başarıyla tamamlayarak ilk ihracını gerçekleştirdi.

Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeleri yer alan Albaraka Türk Genel Müdürü Malek K. Temsah, şirketlerin alternatif kaynak arayışına yöneldiği, görece cazip getiri elde etmek isteyen yatırımcıların daha güvenilir ve likit yatırım araçları arayışında olduğu bu dönemde, özel sektör kira sertifikalarının ön plana çıktığını bildirdi.

Faaliyete 2020'de başlayan Değer VKŞ aracılığıyla kurumsal firmaların sermaye piyasalarına erişimine olanak sağlayarak finansman ihtiyaçlarına alternatif çözüm üretmeyi amaçladıklarını kaydeden Temsah, MNG Kargo'nun kira sertifikası ihracına aracılık işlemini başarıyla tamamlamanın gururunu yaşadıklarını anlattı.

- "75 milyon TL'lik fon topladık"

Malek K. Temsah, "Gerçekleştirilen işlemle, firma için 6 ay ve 1 yıl olmak üzere iki farklı vade alternatifiyle toplam 75 milyon TL fon topladık. Bizim şirketimiz için de bir ilk olan bu tarz işlemlerin önümüzdeki yıllarda şirketlerin talepleri doğrultusunda artarak devam edeceğini düşünüyorum." açıklamasında bulundu.

Temsah, kurumsal firmaların kira sertifikası ihraç talepleri doğrultusunda Albaraka Türk olarak onların yanında yer almaya devam edeceklerini aktardı.

- "Hayatı kolaylaştıran projelerde kullanacağız"

MNG Kargo Üst Yöneticisi (CEO) Kağan Gündüz de iki yıl önceki 2 yıl vadeli ihracın ardından, Albaraka Türk aracılığıyla bir kez daha kira sertifikası ihracı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Gündüz, "Piyasanın yoğun ilgisiyle gerçekleşen bu ihraç sonucunda elde ettiğimiz 75 milyon TL'lik fonu, yine insana dokunan, hayatı kolaylaştıran projeleri hayata geçirmek için kullanacağız." ifadesini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

7. Sayın zdx burada rüzgar yön değiştirdi sizde biliyorsunuz ana muhabbetleri kimse rüzgara karşı isemiyor kimse üre, ürik asit,*kreatinin K+,Na+,CL istemiyor ortalıkta. Malesef ki polhodan dolayı yetişemedim yanarım yanarım ona yanarim.
    ***YENİLGİ YENİLGİ BÜYÜYEN ZAFER***

8. Temel analizci kardeşim o da gider sabret. Oradakilerde ayrı rahatsız.Lütfen aramızda şu sayını kaldıralım.Senin yerin ayrı bende.Hisseler kaçmıyor bu gider bir başkası olur bir yerde denk geliriz İnşallah

Sayfa 125/142 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •