Sayfa 130/142 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. Biraz daha sabır gerekir ytd... Hisse performansı en son baktığımda pek tatmin edici değildi, şimdi yol almaya başladı. Elinde olanlara hayırlı olsun...

2. Hisse tavan burada kimse yok, hayırdır dostlar herkes döküldü mü, yoksa totem falan mı yapıyorsunuz?

3. Avciyi takip eden arkadaslar icin bilgilendirme; 8M lot daha satmiş

4. Burdayiz ama konusacak bir sey yok arkaya yaslanip anin tadini cikarmak lazim. Eger hisseye girenler yerli ise grafigi acip bakinca kisa surede ciddi primli gorunuyor. Yok yabanci ise grafigi acip usd bazli bakiyordur o zamanda dipteyiz yol cok uzun

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bedelliden aldıgım albaraklar yarın tezgahta...
    bedelliden aldıgım albarakları 2,43-2,44 hepsini sattım...

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bedelliden aldıgım albarakları 2,43-2,44 hepsini sattım...
    hayırlı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    hayırlı olsun
    Satanların kazançları hayırlı olsun
    .
    Dayı burada sağ olsun çok emek verdi. Onunla anlaşamadığımız bir konu vardı. Büyük patronun bedelliye katılmamasına asla inanmadım. Baskı uygulayıp el altından başka eller alsa bile kaynak malum. Diye düşünüyorum.
    Tahta tamamen malumun kontrolünde Bankof ta kendisi, hisseyi son bir iki ayda alanlar kısada iyi kazandı tabi satanlar. Bizim gibi 3.yıla merdiven dayayanlar malum iyide gitse hala zararda.
    Artık tahta 2 gündür barut fıçısı oldu. Derde durur, nerde düşer bilinmez. Herkese bol kazançlar. Emeği geçen başta Dayı olmak üzere bütün ortaklara saygı ve selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Avciyi takip eden arkadaslar icin bilgilendirme; 8M lot daha satmiş
    Teşekkürler. Sayın Haymatlas okumalarda yanlışsın.Resim attık hisseyi fon almış nasıl kendisi?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 130/142 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •