Sayfa 133/142 İlkİlk ... 3383123131132133134135 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. ZDX üstadım;
    Zaten anlamadığım da o ya, ellerinde tutsalar da bunları söylese manipülasyon yapıyor diyebilirdik.
    Ama elinde olmadığı halde bunu söylemesi ilginç olmuş...

2. Üstadlık Estağfurullah. Ama ağzı olan konuşuyor şimdi.1,3 YKB raporuna sahip çıkanlarda oldu malum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. KAP: [ALBRK ESCAR ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1059168
    Dosyalar:

BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu 2022-08-31
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    İngilizce
    Türkçe
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ALBRK.E ve ESCAR.E payları 01/09/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 30/09/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Dökülmeden sabırlı olmanın bilinciyle tutmaya devam.. 2.28 gelirse ekleme yaparım ytd...

5. Avcıyı takip edenler için bilgi: dün 7m lol aldı

6. A...g....lerim bu banka değil mi
    Bunu neden baskılıyorlar anlamadım

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8. Tüm bankalar 3-5-7 te katlar ken
    Bu banka değil mi
    A..k....dürzüleri
    Küm niye baskılıyorsa
    İçlerinde patlasın inşallah
    Bence çok daha fazla sıkamazlar
    Hayırlısı bakalım izlemeye devam

Sayfa 133/142 İlkİlk ... 3383123131132133134135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız