Sayfa 53/142 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Üstad sen de bilirsinki herkesin beklediği değil beklemediği zaman hareket olur madem ben bu kafayı yaşıyorum iş yatırım 35 milyonu alırken neden beklemedi o hangi kafayı yaşıyordu bütün bankalar zirvenin zirvesi bu sanırım terzi dükkanı bu bankanın birde bedelliden gelecek parayı düşünürsen beklemesi artık çok saçma olur

iş yatırım da demek ki senin kafadan

acele etme kullanılmayan ruchanlar ne kadar ,onu görelim

ayrıca ayın 16 sı genelkurul , oradaki durumu görelim

gaz vereceksen ondan sonra ver

2. OK sen uğurlu şarkıyı hazırla ben beklemedeyim

3. Halen sermaye 1.619.046.789 bu rakam 2.5 milyar a cikacak cengiz full katılmayacak görünüyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Halen sermaye 1.619.046.789 bu rakam 2.5 milyar a cikacak cengiz full katılmayacak görünüyor

252 milyon lot Cengiz an itibariyle , % 10 un altına düşmemek için bıraz katıldı

yanlış bilgi paylaşmayalım ,

kızıyorum kendime , yazmayacağım diyorum ama olmuyor

Her kurum aynı değil, bazısı 5 mayıstan sonra hesaptan parayi çekip rüçhani hisseye çevirdi. Bazısı da 11 mayısta hesapta para hazır olsun o gün yapicaz diyor.
     Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Halen sermaye 1.619.046.789 bu rakam 2.5 milyar a cikacak cengiz full katılmayacak görünüyor

Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.

7. Arkadaşlar cengiz akıllı adamdır merak etmeyin, kuzu kılığındaki kurtlara kanmayın. kayıkçı kavgasına inanmayın, o almış bu vermiş ordan bişey çıkmaz, işinize bakın. Paranızın kıymetini bilin. 40 yıllık banka taş gibi yerinde, fiyatı bedavanın bir tık üstü. Boş verin kar düşük olsun. Borsa illa karla yürür diye bir kural da yok. İşler tıkırında bu yeter, bırakın yüzmilyonlarca lotun sahipleri düşünsün. Sıkıldıysanız kapayın ekranı. Daha ne diyek daa

8. Neresi yanlış bilgi yaw 218 milyon *1.85185 tum ruchanlari ana hisseye çevirmek için görünen o ki şuan 218 den 252 e cikmis. Full katılmayacak derken ekindeki ruchanlarin hepsini ana hisseye donusturmeyecek demek istemiştim
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    252 milyon lot Cengiz an itibariyle , % 10 un altına düşmemek için bıraz katıldı

yanlış bilgi paylaşmayalım ,

kızıyorum kendime , yazmayacağım diyorum ama olmuyor
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Sayfa 53/142 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •