Sayfa 49/142 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    kap.gov.tr deki son sermaye 1.350.000.000 den 1.418.294.712,23 çıkmış yani yaklaşık 80 milyon lot rüçhan ana hisseye çevrilmiş. bunun 47 milyonu diğer kısmından 21 milyonu cengiz avcıdan. günlük takip etmek lazım
    Ben bedelliye katılmadım rüçhanları'da satmadım şimdi rüçhanlar yerine ana hissemi verecekler?
    ...

2. Arkadaşlar bu tahtada hisse toplayan büyük bir yatırımcı vardı , ne oldu acaba pes mi etti yoksa gücümü yetmedi acaba hisseyi buraya kadar salmaması lazımdı diye düşünüyorum. Cem Okullu kadar güçlü bir oyuncu değil herhalde !! Bilgisi olan paylaşabilir mi lütfen

3. Şeytanın aklına gelmeyen dinbazın aklına gelir.
    profesyonel bir ekip hem tahtada hem forumlarda ustaca kurgulanmış bir senaryoyu icra ediyor.
    Ne dersiniz, inanmamızı istedikleri şey doğru mu??????
    Yüzlerce milyonun sahibi gerçekten bu kadar salak olabilir mi?????
    Yüzlerce milyonunuz olsa aylarca düşünüp böyle mi yapardınız???????
    Yoksa her şey senaryonun parçası mı??????
    Ne demişler bir şey bedava ise hedefleri sizsiniz.
    Maşallah burada yatırımcılara bedava bilgi vermek için gece gündüz yırtınan tipler var. Üstelik mal da taşımıyorlar.
    Dipten alıp tepeden satıyorlar.
    Aklımızla dalga geçiyorlar.
    Her zaman olduğu gibi son gülen iyi gülecek.

4.  Alıntı Originally Posted by MaviBeyaz Yazıyı Oku
    Ben bedelliye katılmadım rüçhanları'da satmadım şimdi rüçhanlar yerine ana hissemi verecekler?
    Her bir rüçhan lotun için 85.1852 kuruşu 11 Mayıs'a kadar yatırım hesabında nakit olarak hazır bulundurman gerekiyor.
    (1 Rüçhan Lot + 0.851852 TL) -> 0.851852 lot ALBRK hissesine dönüştürülecek.
    Detaylar için aracı kurumunla göreşebilirsin.

5. Çok yordular çok yıprattılar, ancak kendileri de çok yoruldu.
    Bu şekilde devam etmeleri kendilerine telafisi çok zor zararlar verir.
    Büyük para yakar kavurur.
    Zamanın da maliyeti büyük.
    Kaos yaratıp karlı çıkmaya bakıyorlar.
    Yapay fiyatlamalara inanmayın.
    Rasyonel davranış her zaman kazanır.
    Bekleyip görelim.

6.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Şeytanın aklına gelmeyen dinbazın aklına gelir.
    profesyonel bir ekip hem tahtada hem forumlarda ustaca kurgulanmış bir senaryoyu icra ediyor.
    Ne dersiniz, inanmamızı istedikleri şey doğru mu??????
    Yüzlerce milyonun sahibi gerçekten bu kadar salak olabilir mi?????
    Yüzlerce milyonunuz olsa aylarca düşünüp böyle mi yapardınız???????
    Yoksa her şey senaryonun parçası mı??????
    Ne demişler bir şey bedava ise hedefleri sizsiniz.
    Maşallah burada yatırımcılara bedava bilgi vermek için gece gündüz yırtınan tipler var. Üstelik mal da taşımıyorlar.
    Dipten alıp tepeden satıyorlar.
    Aklımızla dalga geçiyorlar.
    Her zaman olduğu gibi son gülen iyi gülecek.
    Patron erittiği sermayesini en azından dolar bazında yerine koyana kadar ben buradayım.Başkaları ne yapar ne eder bilmem.Yarın bir gün yazmam da.Bu kadar saçmalanmasa yazmazdım da.Bu da böyle biline gerisinden anlamam.

Ama bu hissede yapılan terbiyesizliği de bir yatırımcı olarak asla unutmam.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Şirkete de bir tavsiyem var yaptığınız terbiyesizliğin zaten tarifi mümkün değil.R tahtası kapandı hiç olmazsa yani zahmet olmazsa yönetimi elinde bulunduranların hiç olmazsa bedelliye katılacaklarını bari denklere ediverin bir zahmet yani hiç olmazsa bunu yapın bari... de yatırımcı çok daha fazla size saydırmasın....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şirkete de bir tavsiyem var yaptığınız terbiyesizliğin zaten tarifi mümkün değil.R tahtası kapandı hiç olmazsa yani zahmet olmazsa yönetimi elinde bulunduranların hiç olmazsa bedelliye katılacaklarını bari denklere ediverin bir zahmet yani hiç olmazsa bunu yapın bari... de yatırımcı çok daha fazla size saydırmasın....

patrona tavsiye buradan verilmez dostum

gideceksin genelkurula orada vereceksin tavsiyeni

ayın 16 sında genelkurul, genelkurul olaylı geçer

Sayfa 49/142 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •