Sayfa 11/64 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 510 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Habere bakmadan baktım hareket var maliyet düşürmek için 8.80 den ekleme yaptım. Yine yeniden ekstra mokoko. Bank of yukaridan elimize kitlesin diye haber yapıyorlar herhal

2. Pustu alacaz diye -1 den Alark verdik o da artı yapti mk

3. Bugün bir heyecan yaşadık, hayalleri olan uyumaz, umutluyuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Cenk11 Yazıyı Oku
    Bugün bir heyecan yaşadık, hayalleri olan uyumaz, umutluyuz.
    Bir mok olmaz bundan ya hayırlısı TL hergun değer yitirirken bunun zirveye bu kadar uzak olması adice

hissede anlamsız baskı var..umarım tez zamanda spek kendine gelir..çift hanelerde olmalı hisse..

6. REX merhaba ben de Demisaşın 3 ay içinde malı yukarı götüreceğini düşünüyorum bu yaz düşerse alıcam ama hayırlısı. EREGLİ 45 den SATIP%10 DEMİSAŞ DÜŞÜNÜYORUM, DEMİİİ GÜZEL KAĞIT portföye ŞART spek bu demi ,

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    REX merhaba ben de Demisaşın 3 ay içinde malı yukarı götüreceğini düşünüyorum bu yaz düşerse alıcam ama hayırlısı. EREGLİ 45 den SATIP%10 DEMİSAŞ DÜŞÜNÜYORUM, DEMİİİ GÜZEL KAĞIT portföye ŞART spek bu demi ,
    dmsas zor hissedir değişik tarzı var..gelismekte olan bir şirkettir..en sevdiğim yanı kötü yıllarda bile az çok temettü vermesidir...5 yıldır hissedeyim iyi sabrettim ama istediğimi hala alamadım...ani fiyat hareketleri olabiliyor..

8. Yarın olası sert düşüşlerde önemsediğim rakam destek olarak 7,89-90 umarım altında kapanış olmaz.
    Ptesi ve salı verdiklerini 2 gündür topluyor Merill,
    fena çarptı birilerini yukarıdan.
    Bedelsiz için SPK bültenini takip etmek gerekiyor artık.
    SPK onayı sonrası tarih belli olur.

Sayfa 11/64 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •