Sayfa 2/64 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Bu aralar hiç kimsenin beklentisini karşılamıyor. Hisseyi kızağa çektiler tabiri şu an ki duruma en uygun tabir içimden satmak geçiyor, dur bekle diyorum eli kulağında, totosunu kaldırıp 8.2 bile denemiyor. nakit girişi gerektirecek hisse olsa acımayacağım. çok yavan bu aralar.

2. Gençler Bu ne sabırsızlık böle .. Bende var o kadar ben tasa etmiyorum.. Su akacak yolunu bulacak elbet bunada gelecekler.. Ha burayı okuyorlarsa bendekini 1 dolardan vermeyi düşünüyorum.. yaktım puromu çokta fifi

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetk Yazıyı Oku
    Gençler Bu ne sabırsızlık böle .. Bende var o kadar ben tasa etmiyorum.. Su akacak yolunu bulacak elbet bunada gelecekler.. Ha burayı okuyorlarsa bendekini 1 dolardan vermeyi düşünüyorum.. yaktım puromu çokta fifi
    Öncelikle benim ki sabırsızlık değil sıkılma, durumlarımız çok farklı ben bunu niye aldım sürekli çevirmek için, e durduğu yerde yatarsa basarım tekmeyi gider. Maliyetim zaten düşük, istediğim karı etmesem de bir miktar kar ettim. Siz beklersiniz, 1 dolar olur kar eder satarsınız ben zaten böyle bir hisse de o Sabri gösterecek adam değilim bende spekülatif sabır yok sabrederim ama temel ve teknik olarak çok yüksek potansiyel gördüğüm şirketin hissesinde sabrederim. Henüz dmsas da böyle bir durum yok, çöp değil ama pırlanta da değil

4. Mehmetk haklı, bana hitaben yazdıysa haklı, benimde hedefim 1 dolardi,sabırsızlık var bende sonuçta, aşağı doğru düşerken yeniden maliyetlendim ama hacimsiz hiç kipirdamadigi günler deli ediyor beni, birde ben hata yapıp tek hisseye döndüm, bu aşağı doğru düşerken, asıl sabırsızlık sebebim almayı düşündüğüm bahçe 6 ay once 500 k,şu an 880 k oldu, bizim dmsas hala yerinde sayıyor, bahar geliyor, tohum toprakla bulusmaliydi, olmadı, vesselam, neyse bu hisseden çıktıktan sonra bakicam parama göre dağ başında bir fındıklık, zeytinlik ne denk gelirse alicam dursun, borsa bana göre değil. hepinizin sabrına ve tecrübesine saygı duyuyorum, sizlerle burada dertleşmek bana iyi geliyor, hakkınızı helal edin. Selamlar. Hayırlı iftarlar.

olay artık sabır işini geçti...iyi direndik spekte direndi...1 dolar hedefi uçuk hedef değil..

6. Sabır sınama tahtası oldu resmen. Yahu resmi enflasyonun %60 olduğu yerde hisse fiyatı nasıl sabit kalır, spek efendi en az %60 yapmalısın ki sene sonunda -bırak kar etmeyi- paranın değerini koruyabilesin buralarda daha ne kadar tutabilecek bakalım. En kaydırı kubbak hisseler bile , gözünü kapatıp rastgele bir tanesine parmağını koysan %20-30 yapmıştı şimdiye hadi onlar düzeltsin de senin derdin ne?

hissede yaprak oynamıyor..spek bile ümidi kesti..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    olay artık sabır işini geçti...iyi direndik spekte direndi...1 dolar hedefi uçuk hedef değil..
    REX senin için dmsaşa baktım. ne gördüm? 6 TL ye hızla gelme ihtimali var. Yatın kalkın speginize teşekkür edin. Burada tuttugu için. 52 milyon sermaye 32 milyon kar bune la 0,62 TL kazanç 10 katı 6,20 eder. Yok yerinden kımıldamıyormuş, yok hedef bir dolarmış. siz retbull mü içiyorsunuz. Benim eski kagıdımdı eger bilanço hoşuma gitseydi biraz alacaktım ama vaz geçtim Yatırım tavsiyesi degildir.Kagıt toplu görünüyor siz son kalanlarda satında spek sadece kendininolan hisseyi 100 TL yapsın. Bizim borsada olmayacak diye birşey yok.Hayırlı işler.

Sayfa 2/64 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •