Sayfa 4/64 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 507 madde; 25 - 32 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Hissenin grafiğine bak, iki üç aydır ne çıkmış ne düşmüş ip gibi, böyle olmasının sebebi adamın barikat kurup yukarı gitmesini engellemesi, bu SPK bunlara bakmıyor sa neye bakıyor, bu şekilde sömürünün söz konusu olduğu borsaya yatırımcı neden gelsin, tekrar ediyorum, ben satmadım henüz, bu baskıdan dolayı satıp 3-5 gün sonra zarar edeceklerin, bedduası bu işi yapanı tutsun. Bir kuruş haksız kazanç elde edene Allah yemeyi nasip etmesin. Şirketide arayacağım bugün.ytd.

şirket hiç kar etmese bile enflasyondan kaynaklı değeri arttı...hesaplama yaparken sadece net kara bakılmaz...ciddi bir hareket bekliyorum ilk etapta fiyat boşluğunu doldurmak isteyecektir...bol şans..

3. "Yeter artık, buramıza kadar geldi. Nedir bu be"

4. Dün yatırımcı ilişkilerini arayıp konuştum, bir de mail attım, Onda birini verdim, lanet olsun dedim, al senin olsun, gözün doysun ! Şimdi daha da düşür istersen, üstüne ekleyip geri alırım. Sinir bırakmadı, takip ettiğim kağıtlar içinde bunun yerine hangisini alsam en az yüzde 30 fazla kar ederdim, ekranda bugün bile yüzde 3-4-6 yükselen hisseler var. Hiç bir iyi niyet temennisinde bulunamıyorum, yazık Türkiye de borsa yatırımcısına, bundan sonra diyelim para biriktirdim, param şehirdeki arsaya yetmiyor, köyden alicam, ona da yetmiyor daha uzak köyden alicam, en azından değeri ekranda görünmüyor. Yatırım tavsiyesi değildir.Pismanlik beyanidir.

yaprak oynamıyor nedir bu baskı anlamıyorum...gereksiz baskı var....belki bir süpriz yapar..

6. Birde düzeltmeye ayak uyduruyor, lan sise, Petkim, thyao çıkarken sen ne yaptın da şimdi onlar düşerken düşüyorsun, çapsız

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    yaprak oynamıyor nedir bu baskı anlamıyorum...gereksiz baskı var....belki bir süpriz yapar..
    6,2 ye gelirse bende biraz alacagım.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    6,2 ye gelirse bende biraz alacagım.
    seni aramızda görmek isteriz hasan bey...bende eregl 25 tl olunca kısmet olursa alacağım...

Sayfa 4/64 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •